Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне

168.00 грн (ціна за 1 кг)

Залізо (ІІІ) хлорне 6-водне (залізо трихлористе, хлорид заліза, заліза (III) хлорид гексагідрат, залізо (ІІІ) хлорне гексагідрат) – неорганічна гігроскопічна речовина, м’яка маса з кристалічною структурою або грудки жовтуватого/жовто-брунатного кольору. Розчиняється у воді, спирті та диетиловому ефірі. Молекулярна маса – 270,2952, густина – 1,82 г/см³, t плавлення – 37 °C, t кипіння – 280-285 °C. Формула – FeCl3•6H20.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Залізо хлорне – це хімічна сполука, середня сіль тривалентного заліза і хлороводневої кислоти. На вигляд – тверда мерехтлива маса з металевим відблиском, сформована кристалічними структурами, колір яких може відрізнятися, залежно від освітлення: при відбитті світлових хвиль виходить насичений зелений відтінок, при поглинанні – багряно-червоний. Інші можливі забарвлення: чорно-буре, жовте, жовто-коричневе, темно-червоне, фіолетове. Хлорне залізо безводне характеризується значною гігроскопічністю і поглинанням вологи. При контакті з повітрям стає гексагідратом FeCl3•6Н2О. Доброму розчиненню піддається в водному середовищі (91,9 г/100 г при 20 °C), спиртах етиловому і метиловому, етоксиетані та диметилкетоні.

залізо хлорне формула

Формула: FeCl3
Альтернативні назви: залізо трихлористе, хлорид заліза
Колір: насичений зелений відтінок, багряно-червоний
Молекулярна маса: 162,2 і 270,3 г/моль
Фасування: от 1 кг.

Трихлористе залізо купити

Якщо цікавить залізо хлорне 6-ти водне, радимо звернути увагу на пропозицію українського підприємства «Система Оптимум». У нас на складах ця сполука постійно є в достатньому обсязі. До того ж, ми маємо великий парк автомобільних транспортних засобів. Ці два аспекти гарантують, що кожне ваше замовлення буде виконане в мінімальні терміни, в який регіон країни не знадобилася б доставка. Залізо хлорне від виробника в Україні – це запорука бездоганних якісних параметрів кожної партії продукції, оскільки залізо хлорне опт супроводжується сертифікатом якості.

Залізо хлорне ціна

хлорид заліза купити оптомХочете хлорне залізо купити оптом, при цьому шукаєте, хто без шкоди якісній стороні може запропонувати доступну вартість? І тут ми до ваших послуг! Кінцева ціна залежить від обсягів закупівель. Щоб дізнатися її, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону, скажіть, в якій кількості залізо хлорне вам потрібне – і зможете дізнатися, скільки саме доведеться заплатити. Чим більша партія, тим вигідніша покупка. Але в будь-якому випадку наша цінова політика стане для вас приємним сюрпризом. З урахуванням специфіки вашого замовлення, наш фахівець надасть персональну знижку. Також порадують і умови придбання. Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що наш асортимент – дуже великий, відтак, ви можете купити й інші товари на спільну доставку. У нас є неорганічні реактиви опт.

Ви можете придбати необхідне для роботи обладнання, наприклад, дистилятор, а також багато іншого, представленого в каталозі сайту. Якщо потрібна додаткова інформація про товари нашої компанії, телефонуйте – розповімо все, що ви хочете знати.

Міжнародна назва iron(III) chloride, iron trichloride, ferric chloride, molysite, flores martis
Хімічна формула FeCl3x6H2O
Назви-синоніми залізо трихлористе, хлорид заліза, заліза (III) хлорид гексагідрат, залізо (ІІІ) хлорне гексагідрат

Вага

фасування 1 кг

барабан 55 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне за вигідною ціною, також замовити Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.