Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне

39.00 грн (ціна за 1 кг)

Залізо (ІІІ) хлорне 6-водне (залізо трихлористе, хлорид заліза, заліза (III) хлорид гексагідрат, залізо (ІІІ) хлорне гексагідрат) – неорганічна гігроскопічна речовина, м’яка маса з кристалічною структурою або грудки жовтуватого/жовто-брунатного кольору. Розчиняється у воді, спирті та диетиловому ефірі. Молекулярна маса – 270,2952, густина – 1,82 г/см³, t плавлення – 37 °C, t кипіння – 280-285 °C. Формула – FeCl3•6H20

SKU: .

Залізо хлорне – це хімічна сполука, середня сіль тривалентного заліза і хлороводневої кислоти. На вигляд – тверда мерехтлива маса з металевим відблиском, сформована кристалічними структурами, колір яких може відрізнятися, залежно від освітлення: при відбитті світлових хвиль виходить насичений зелений відтінок, при поглинанні – багряно-червоний. Інші можливі забарвлення: чорно-буре, жовте, жовто-коричневе, темно-червоне, фіолетове. Хлорне залізо безводне характеризується значною гігроскопічністю і поглинанням вологи. При контакті з повітрям стає гексагідратом FeCl3•6Н2О. Доброму розчиненню піддається в водному середовищі (91,9 г/100 г при 20 °C), спиртах етиловому і метиловому, етоксиетані та диметилкетоні.

Фізичні властивості безводної речовини і гексагідрату, відповідно: молярна маса – 162,2 і 270,3 г/моль, густина – 2,8 і 1,82 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 306 і 37 °C, t кипіння – 315 °C. Формула: FeCl3. Отримують хлорид заліза:

  • при загальному нагріванні Fe і Cl2;
  • здійснюючи обробку хлором при 500-550 °С або окислення FeCl2 з подальшим випаровуванням;
  • при окисленні двоокису сірки;
  • як побічний продукт під час створення хлористого Ti та хлористого Al.

Залізо хлорне технічне виготовляють при синтезі Br2.

Застосування хлорного заліза (ІІІ)

Речовина в твердому вигляді, а також її водні і технічні розчини знаходять широке застосування в промисловості. До головних напрямків можна зарахувати хімічну галузь, приладобудування та організації з водоочисною специфікою. Залізо хлорне використовують для очищення, освітлення і пом’якшення води, як тієї, що призначена для вживання людьми, так і відпрацьованої, стічної. З його участю здійснюють підготовчі заходи, пов’язані з промисловими і господарськими водами, які необхідно далі експлуатувати тим чи іншим чином. Розчиняючись у водному середовищі, залізо хлорне (ціна якого, до речі, на сьогодні доступна) піддається розкладанню, в результаті чого відбувається віддача тепла. Виходить розчин бурого кольору, кислого смаку і з корозійним впливом – той самий флокулянт для очищення стоків та виготовлення води для пиття. Слаболужне середовище при цьому стає передумовою реагування з гідроксильним іоном і формування осаду заліза (III) гідроксиду.

Матеріал, який розглядається, використовують і для вилучення олій зі стоків олійно-жирових підприємств, хромових сполук зі стічних вод шкіряно-хутряних виробництв. Часто не обходиться без цієї речовини і коагуляція міських стоків. Як коагулянт заліза хлорид, порівняно з іншими коагулюючими агентами, має незаперечні плюси, серед яких, головним чином: осадження різного роду домішок з великою швидкістю і позитивний вплив на розкладання мулових пластів. Чимале значення він має для хлорорганічного синтезу (наприклад, для забезпечення реагування Cl2 і C2H4 з виникненням хлористого етилену), процесів виготовлення термостійких смол і оксидації таких матеріалів, як нафтові бітуми. Тут використання хлорного заліза як каталізатора ґрунтується на його кислотних характеристиках, оскільки в безводному стані речовина є дуже потужною хімічною сполукою, що належить до кислот Льюїса. Крім того, виступає реагентом при сушінні в низці хімічних процесів, допомагає виявляти фенол-сполуки в органічному синтезі. Залізо (ІІІ) хлорне бере участь в:

  • електронній галузі (процеси травлення, спрямовані на металеві вироби та друкарські плати);
  • прокладанні дорожніх покриттів (входить до складу комплексних цементних укріплювачів для ґрунту);
  • отриманні ферумовмісних сполук;
  • гідрометалургії;
  • текстильній сфері (виступає протравою);
  • фотосправі (є компонентом тонуючих засобів);

Техніка безпеки. Якщо хлорид заліза купити для більш чи менш активного застосування в будь-якому зі згаданих напрямків, важливо знати про можливі наслідки недотримання умов використання. Ця речовина належить до восьмого класу небезпеки, тому вимагає застосування ЗІЗ, а саме гумових рукавиць, респіратора і захисних окулярів. Такі нескладні заходи забезпечать відсутність контакту заліза хлорного зі шкірними покривами і слизовими оболонками, допоможуть запобігти опікам. До того ж, не є винятком шкода для дихальної і травної систем. Щоб уникнути припікаючого впливу і блювоти, варто не допустити потрапляння цієї солі в організм. Додатково важливо подбати про припливно-витяжне вентилювання робочого приміщення. Що стосується зберігання, то для цього підійдуть сухі криті склади. Хлорид заліза добре почувається і не є джерелом небезпеки в упакуванні виробника при кімнатній температурі, але не витримує перебування поблизу K і Na.

Трихлористе залізо купити

Якщо цікавить залізо хлорне 6-ти водне, радимо звернути увагу на пропозицію українського підприємства «Система Оптимум». У нас на складах ця сполука постійно є в достатньому обсязі. До того ж, ми маємо великий парк автомобільних транспортних засобів. Ці два аспекти гарантують, що кожне ваше замовлення буде виконане в мінімальні терміни, в який регіон країни не знадобилася б доставка. Залізо хлорне від виробника в Україні – це запорука бездоганних якісних параметрів кожної партії продукції, оскільки залізо хлорне опт супроводжується сертифікатом якості.

Залізо хлорне ціна

Хочете хлорне залізо купити оптом, при цьому шукаєте, хто без шкоди якісній стороні може запропонувати доступну вартість? І тут ми до ваших послуг! Кінцева ціна залежить від обсягів закупівель. Щоб дізнатися її, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону, скажіть, в якій кількості залізо хлорне вам потрібне – і зможете дізнатися, скільки саме доведеться заплатити. Чим більша партія, тим вигідніша покупка. Але в будь-якому випадку наша цінова політика стане для вас приємним сюрпризом. З урахуванням специфіки вашого замовлення, наш фахівець надасть персональну знижку. Також порадують і умови придбання. Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що наш асортимент – дуже великий, відтак, ви можете купити й інші товари на спільну доставку. У нас є неорганічні реактиви опт.

Ви можете придбати необхідне для роботи обладнання, наприклад, дистилятор, а також багато іншого, представленого в каталозі сайту. Якщо потрібна додаткова інформація про товари нашої компанії, телефонуйте – розповімо все, що ви хочете знати.

Вага

фасування 1 кг

барабан 40 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне за вигідною ціною, також замовити Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.