Цинкові аноди

144.00 грн (ціна за 1 кг)

Цинковий анод – це вид цинкового прокату, який використовується як витратний матеріал у процесах гальванічного цинкування.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності цинкові аноди.У нас можна купити цинкові аноди за доступною ціною. Цинкові аноди мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна цинкових анодів Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинкових анодів по всій території України. Ціна цинкових анодів також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі цинкових анодів оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики цинкових анодів

Гарячекатані цинкові аноди виготовляються наступних марок - Ц0 і Ц1, згідно ГОСТ 1180-91 у вигляді пластин товщиною від 5 до 20 мм, шириною від 65 до 600 мм, довжиною від 400 до 1200 мм. Нормативний документ допускає деяку хвилястість виробу в готовому вигляді і необрізані краї з обох боків. Технологічний процес покриття металовиробів шаром цинку за допомогою електролізу полягає в наступному: металеві конструкції, що зазнають цинкування, і цинкові аноди занурюються у ванну з електролітом. Після цього аноди і сталеві вироби підключаються до джерела постійного струму. Під час електролітичної реакції під дією струму цинковий анод розчиняється в електроліті, і його частинки осідають на поверхні виробу. В наслідок цинкування покриття на металевих конструкціях виходять рівномірні, блискучі, точного розміру та декоративного вигляду. Товщина цинкового покриття при гальванічному цинкуванні в більшості випадків не перевищує 20-30 мкм. Цинкові аноди використовуються в гальваніці і в якості чистих металів для легування сплавів. Аноди цинкові є стійкими до кислотного та лужного середовищ і температурних перепадів (можутьбути використані при гарячому цинкуванні) завдяки дотриманню технології первинної і вторинноїпрокатки на 4-х валовому верстаті.

Цинкові аноди купити

Якщо Вам потрібно купити оптом цинкові аноди,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цинкові аноди,а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цинкові аноди за вигідною ціною, також замовити Цинкові аноди з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.