Цинк гранульований (цинк в гранулах)

750.00 грн (ціна за 1 кг)

Цинк у вигляді гранул – це сріблясто-білий матеріал, який є крихким при кімнатній температурі.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності цинк гранульований.У нас можна купити цинк гранульований оптом за доступною ціною. Цинк гранульований має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна цинку гранульованого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинку гранульованого по всій території України. Ціна цинку гранульованого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі цинку гранульованого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Гранули цинку повністю покриті тонкою плівкою, тому на відкритому повітрі цей метал помітно тьмяніє. При температурному діапазоні понад 419,58 °C цинк гранульований розплавляється. Чистота цинку у гранулах є не меншою, ніж 99,95 %.

Фізичні властивості гранульованого цинку

Цинк в гранулах бере участь у багатьох хімічних реакціях. Цинк є одним з найбільш електропозитивних металів, який відрізняється високою стійкістю у водних розчинах. При додаванні гранульованого цинку у розведений розчин отримують газоподібний водень. Одним з найбільш поширених методів отримання цинку в гранулах є електроліз розчину сульфату цинку.

Практичне використання цинку в гранулах

Найчастіше цинк в гранулах використовується у лабораторних умовах. Саме гранульований цинк активно застосовується для отримання водню у приладах Кіппа. Крім того, цинк в гранулах обирають для швидкого відновлення менш активних металів у різноманітних водних розчинах, а також для отримання різних хімічних сполук цинку. Металевий цинк є дієвим відновником у таких хімічних процесах як осадження золота, виробництво гідросульфату, а ще він бере участь у виробництві міді. Металевий цинк широко використовується у якості антикорозійного засобу для сталі. Крім того, цинк значно зменшує утворення тріщин. Сплави цинку активно застосовуються у виробництві техніки. Спільно з іншими металами цинк може утворювати інтерметаліди, які не розчиняються у свинці. На основі цинку створені такі джерела струму як елементи Лекланше, срібно-цинкові акумулятори, як і різні ртутно-цинкові елементи.

Якщо Вам потрібно купити оптом цинк гранульований, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цинк гранульований, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цинк гранульований (цинк в гранулах) за вигідною ціною, також замовити Цинк гранульований (цинк в гранулах) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.