Монофосфат цинку (цинк фосфорнокислий однозаміщений)

180.00 грн (ціна за 1 кг)

Цинк фосфорнокислий  однозаміщений (монофосфат цинку, цинк дигідроген фосфат, цинк фосфат однозаміщений) – хімічний реактив, кисла сіль ортофосфорної кислоти і цинку, пігмент з великою антикорозійною дією. За структурою це порошкоподібна кристалічна маса. Колір – сірий/білий, запах відсутній. Добре розчиняється у воді, також розчинення спостерігається в неорганічних кислотах, нітриді водню і лугах. З точки зору токсичності, виникнення пожежі та вибуху небезпеки не становить.

Молярна маса – 295,3874 г/моль, густина – 3,998 г/см3, t плавлення – 100 °C, t кипіння – 160 °C. Формула – Zn(H2PO4)2*2H2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності цинк фосфорнокислий однозаміщений. У нас можна купити монофосфат цинку оптом за доступною ціною. Цинк фосфорнокислий однозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна монофосфату цинку Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинку фосфорнокислого однозаміщеного по всій території України. Ціна цинку фосфорнокислого однозаміщеного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі цинку фосфорнокислого однозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості цинку фосфорнокислого однозаміщеного

Цинк фосфорнокислий 1-заміщений (монофосфат цинку, цинк дигідрофосфат) є неорганічною сполукою, це кисла сіль цинку і ортофосфатної кислоти з формулою  Zn(H2PO4)2.

Реєстраційний номер CAS 13598-37-3, ГОСТ 16992-78.

Цинк фосфорнокислий 1-заміщений на зовнішній вигляд це білий кристалічний порошок.

  • молекулярна маса: 259,3645 г/моль;
  • точка кипіння: 158 °C при 760 мм рт.ст;
  • плавиться при 100 °С, при цьому розкладається;
  • розчинний у воді;
  • розчиняється в соляній кислоті і лугах;
  • може призводити до корозії металів.

Отримання монофосфату цинку відбувається при взаємодії окису цинку і ортофосфорної кислоти в температурному режимі від 110 °C. Промислове виробництво регламентує ДСТУ 16992-78.

Застосування однозаміщеного фосфорнокислого цинку

Цю речовину активно застосовують у різних сферах:

- хімічна галузь (створення полімерів, синтез різних сполук, як реактив для лабораторних цілей);

- гальванотехніка (як елемент гальванічних ванн, антикорозійне фосфатування металевих виробів);

- ЛФ виробництво (ґрунтування перед нанесенням ЛФ покриття, що підвищує зчеплення матеріалів і покращує захисні властивості);

- металургія (виготовлення кольорових металів);

- керамічне виробництво (як реагент в обробці металевих поверхонь і фарбувальний агент);

- машинобудування, автопром (підготовка металів до фарбування/емалювання).

монофосфат цинку гуртЦинк фосфорнокислий 1-заміщений використовується у машинобудуванні, при виробництві полімерних матеріалів та як реактив у хімічних лабораторіях. Він застосовується для виробництва кольорових металів, захисту від корозії в гальванічних елементах, а також використовується в якості реагента для обробки поверхні металу і як забарвлювальний агент у керамічній промисловості.

Цей реактив застосовується також при фосфатуванні поверхні металевих виробів для захисту їх  від корозії, монофосфат цинку дозволяє формувати на металевих поверхнях поліпшені фосфатні покриття, які характеризуються наявністю мікрокристалічної або аморфної структури. Дану сполуку використовують в автомобільній промисловості та при виробництві побутової техніки, коли необхідно підготувати метал перед фарбуванням чи емалюванням. Монофосфат цинку може застосовуватися для зменшення тертя та у лакофарбовій промисловості для утворення ґрунту перед лакуванням.

Запобіжні заходи під час роботи із однозаміщеним фосфорнокислим цинком

Хоча ця сполука  і належить до малотоксичних, все ж обережність при роботі з нею, як і з будь-якою іншою хімічною сировиною, не завадить. Не полінуйтеся забезпечити захист очей і шкіри за допомогою відповідних ЗІЗ і обов’язково дотримуйтесь класичних правил промислової гігієни.

Упакування, перевезення, зберігання однозаміщеного фосфорнокислого цинку

Тарою для монофосфату цинку, як правило, служать ПЕ пакети місткістю 25 кг або 50 кг. При такому пакуванні обов’язковою є наявність зав’язки зі шпагату. Допустимий варіант – розміщення у фанерні діжки (барабани) по 30-60 кг.

Види транспорту, в яких можна перевозити цей продукт: автомобільний, залізничний і водний. ТЗ при цьому повинні бути критими. Як у процесі самого транспортування, так і при вантажно-розвантажувальних роботах необхідно дотримуватися правил, зазначених у нормативній документації.

Для зберігання варто вибрати спеціальне закрите місце, наприклад, добре провітрюваний сухий склад, без опалення.

Гарантійний термін придатності – півроку з дня виготовлення.

Монофосфат цинку купити

Якщо Вам потрібно купити оптом цинк фосфорнокислий однозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на монофосфат цинку, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Монофосфат цинку (цинк фосфорнокислий однозаміщений) за вигідною ціною, також замовити Монофосфат цинку (цинк фосфорнокислий однозаміщений) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.