Нітрат цинку (цинк азотнокислий)

420.00 грн (ціна за 1 кг)

Цинк азотнокислий (нітрат цинку) – хімічна речовина неорганічної етимології, що являє собою сіль металу цинку і азотної кислоти. На вигляд це кристалічні структури без кольору, які утворюють кристалогідрати, добре розчинні у воді (12825; 125073 г/100 мл) і етиловому спирті. Взаємодія з аміаком дає похідні аддукти, а прожарювання на повітрі – перетворення в оксид цинку. Це, до речі, популярний спосіб визначення цієї сполуки. Молярна маса – 189,40 г/моль, t плавлення – 36,4 °C, t розкладання – 240 °C. Формула – Zn(NO3)2.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітрат цинку. У нас можна купити цинк азотнокислий за доступною ціною. Цинк азотнокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна цинку азотнокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітрату цинку по всій території України.  При купівлі нітрату цинку оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання кристалогідратів у промислових масштабах здійснюють взаємодією оксиду/гідроксиду/карбонату цинку з нітратною кислотою. Для синтезу безводної солі застосовують реакцію металевого цинку з діоксидом азоту.

Цинк азотнокислий і його застосування

нітрат цинку купитиЦей реактив активно використовується в різних виробництвах, передусім, у хімічній галузі для різних дослідів. У шестиводному стані його застосовують у гальванічних процесах. Активно виступає протравою при фарбуванні текстильної сировини. Не обходяться без нього і в отриманні продуктів-каталізаторів. Не тільки хімічні лабораторії, а й деякі галузі господарки, їх плідне функціонування, взагалі важко сьогодні уявити без нітрату цинку. Він входить до складу великої кількості препаратів для садівництва і багатьох інших засобів для великого кола робіт, зокрема, для обробки ґрунту. Внесення його допустимо проводити як в передпосівний період на насіння, так і для некореневого обприскування рослин. Важливо при цьому дотримуватися правильних дозувань. Адже як малі концентрації, так і занадто великі не принесуть бажаного результату і навіть можуть нашкодити врожаю. 

цинк азотнокислий гурт

Цинк азотнокислий, завдяки різним густинам цинку і сталі, добре підходить для створення захисту металу. Якщо додатково обробити металеву поверхню термічним способом, вона стане ще й міцнішою, і буде менше піддаватися негативним факторам зовнішнього середовища. Таким чином, мінімізується можливість появи корозії і підвищується тривалість експлуатації. Це дуже ціниться в авіабудуванні. Цю речовину також використовують при виробництві вибухівки з не дуже великим руйнівним ефектом. Її, в свою чергу, застосовують у будівництві для демонтажу тих чи інших об’єктів. Вибух речовин, що мають у своєму складі нітрат цинку, може виконуватися як підпалом, так і за допомогою лазерного впливу.

Азотнокислий цинк і безпека

Ця сполука добре зарекомендувала себе в різних процесах, тому активно використовується в усьому світі. На людський організм при дотриманні нескладної техніки безпеки негативного впливу не здійснює. Однак, при роботі з цією субстанцією необхідно чітко дотримуватися пропорцій і призначення. Варто також враховувати, що контакт нітрату цинку зі шкірою та слизовими може призвести до опіків, тому при роботі необхідно застосовувати ЗІЗ (окуляри, рукавички) і дотримуватися гігієни. Крім того, ця речовина легко займається, після чого сильно горить, що обов’язково потрібно враховувати при зберіганні. Для гасіння можна використовувати тонкорозпилену воду або піну.

Якщо Вам потрібно купити гуртом нітрат цинку, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цинк азотнокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва zinc nitrate
Хімічна формула Zn(NO3)2
Назви-синоніми цинк азотнокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат цинку (цинк азотнокислий) за вигідною ціною, також замовити Нітрат цинку (цинк азотнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.