Цеоліт синтетичний NaA

156.00 грн (ціна за 1 кг)

Цеоліт синтетичний Na-A має хімічну формулу  Na2O*Al2O3*2SiO2*H2O. На зовнішній вигляд це гранули круглої або овальної форми. Діаметр гранул 5,0 – 8,0 мм. Колір від бежевого до світло-оранжевого.

Цеоліти – це кристалічні, мікропористі, гідратовані алюмосилікати, що будуються  нескінченно, розширюючи тривимірну мережу. Тетраедри Al та Si пов’язані один з одним внаслідок спільного використання атомів кисню. Як правило, їхня структура може розглядатися як неорганічний полімер.

Головні представники групи: мезотип, хабазит, гейландит, стильбіт, морденіт, баготит і ломонтит.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності цеоліт синтетичний NaA. У нас можна купити цеоліт синтетичний NaA оптом за доступною ціною. Цеоліт синтетичний NaA має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна цеоліту синтетичного NaA Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цеоліту синтетичного NaA по всій території України. Ціна цеоліту синтетичного NaA також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі цеоліту синтетичного NaA оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Цеолітами називають групу багатьох мінералів з близькими властивостями і складом. Це водні алюмосилікати кальцію і натрію з підкласу каркасних силікатів. Спільні риси: блиск (скляний або перламутровий), здатність вивільняти і повторно вбирати воду, на що впливають температурні та вологісні показники, а також іонний обмін (селективне віддавання і приймання різних речовин, обмін катіонів).

Існують цеоліти природного і штучного походження. Природні мінерали можуть бути утворені в результаті гідротермальних і екзогенних процесів, деяким характерна метаморфічна етимологія. Вулканічні породи, пісковики, зокрема, аркозові, і грауваки, кристалічно-сланцеві й гнейсові тріщини та пустоти – все це родовища цеолітів, незначних в плані обсягу, але множинних і широко відомих по всьому світу.

Застосування цеоліту NaA

Цеоліт належить до тих продуктів, які в плані застосування охоплюють якнайширший спектр промислових сфер:

- системи водопостачання (очищення питної та оборотної води, фільтрація);

- природоохорона (очищення стоків, ліквідація газів і запахів, санування ґрунту тощо);

- будівництво (зокрема, виробництво будматеріалів);

- енергетичний комплекс і атомна промисловість;

- газова галузь, хімія і нафтохімія;

- паперово-целюлозне виробництво;

- харчопром і багато інших.

Цеоліти мають октаедричні і тетраедричні отвори для вловлювання іонів і молекул. Вони також можуть обмінюватися іонами в розчині. Цеоліти широко використовуються як іонообмінні матеріали в побутовій і промисловій очистці води, для пом'якшення води та інших цілей. Цеоліт NaA застосовують для очистки питної води на станціях водозабору та в індивідуальних водостічних пристроях. У хімії цеоліти використовуються для розділення молекул (тільки молекули певних розмірів і форм можуть проходити крізь цеоліт) і як пастки для молекул, таким чином, синтезовані сполуки можуть бути проаналізовані.

Цеоліти також широко використовують в якості каталізаторів і сорбентів. Їхня добре визначена структура пор і регульована кислотність забезпечують їхню високу активність у великій різноманітності реакцій. Цеоліт NaA застосовується для очищення багатьох газів, він ефективно адсорбує пари води, диоксид вуглецю, аміак, ацетилен тощо з потоку низькосортного природного газу. Він також може поглинати органічні сполуки з однією метильною групою в молекулі:

  • метан;
  • неон;
  • аргон;
  • ксенон;
  • криптон;
  • азот;
  • кисень.

У машинобудівних виробництвах його використовують для очистки гальванічних стоків. В енергетиці цеоліт незамінний для видалення радіонуклідів з рідких відходів ядерних енергетичних установок. Також іноді його додають у мийні засоби.

Цеоліт у сільському господарстві. Тут цей мінерал використовують для найрізноманітніших завдань як у тваринництві, так і в рослинництві. Він виступає популярною кормовою добавкою і натуральним мінеральним добривом.

З його допомогою проводять профілактичні дії задля уникнення різних захворювань худоби і птиці у фермерських господарствах та, додаючи в підстилки, прибирають неприємні запахи на звірофермах.

Цей засіб благотворно впливає на ґрунт, покращує його структуру, допомагає зберігати корисні речовини, підвищує водомісткість, мінімізує кислотність, перешкоджає утворенню цвілі, прибирає гербіциди, пестициди і важкі метали, а також покращує плодючість культур і вилучає з урожаю нітрат калію.

Цеоліт, внесений в ґрунт, не вимивається. Його ефективність триває протягом десятка років!

Цеоліт у медицині. Ця субстанція є унікальним антиоксидантом природного походження. З її допомогою виводять з організму радіоактивні нукліди, очищають, тим самим, кров і інсулін, лікують шкірні покриви, ШКТ тощо.

Загалом, цеоліти благотворно діють на безліч систем організму, а саме:

- зменшують новоутворення і підвищують переносимість хіміотерапії;

- сприяють загоєнню ран, порізів, опіків;

- збільшують лікувальний ефект при боротьбі з інфекціями, зокрема, і з туберкульозом;

- допомагають в лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту;

- полегшують боротьбу з ожирінням і облисінням;

- прискорюють одужання при захворюваннях опорно-рухового апарату;

- сприяють лікуванню недуг щитовидки і діабету.

Крім того, їх використовують і для профілактики перерахованих вище і багатьох інших хвороб.

Цеоліт NaA купити

Якщо Вам потрібно купити оптом цеоліт синтетичний NaA, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цеоліт синтетичний NaA, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цеоліт синтетичний NaA за вигідною ціною, також замовити Цеоліт синтетичний NaA з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.