Силікагель індикаторний

240.00 грн (ціна за 1 кг)

Силікагель індикаторний є одним із найпопулярніших осушувачів з широким діапазоном розмірів гранул. Його застосовують скрізь у різноманітних галузях промисловості. Він хімічно неактивний, без смаку і запаху, нетоксичний і неагресивний. Завдяки величезній площі внутрішньої поверхні може адсорбувати велику кількість води. Його розмір і форма завжди залишаються такими ж, силікагель не вступає в хімічні реакції і не утворює побічних продуктів.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності силікагель індикаторний. У нас можна купити силікагель індикаторний оптом за доступною ціною. Силікагель індикаторний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна силікагелю індикаторного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку силікагелю індикаторного по всій території України. Ціна силікагелю індикаторного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі силікагелю індикаторного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики силікагелю індикаторного

силікагель індикаторнийСилікагель індикаторний є одним із найпопулярніших осушувачів з широким діапазоном розмірів гранул. Його застосовують скрізь у різноманітних галузях промисловості. Він хімічно неактивний, без смаку і запаху, нетоксичний і неагресивний. Завдяки величезній площі внутрішньої поверхні може адсорбувати велику кількість води. Його розмір і форма завжди залишаються такими ж, силікагель не вступає в хімічні реакції і не утворює побічних продуктів. Навіть при насиченні водою цей гель залишається сипким.

Синій колір силікагель-індикатор отримав завдяки наявності в ньому солей кобальту. Цей колір силікагелю змінюється до фіолетового, а потім до рожевого при адсорбції води, що наочно показує можливість його подальшого використання. Зміна кольору означає, що даний силікагель потребує заміни або регенерації. На зовнішній вигляд силікагель-індикатор - це сині гранули або кристали. Найкраще індикаторний силікагель поглинає воду, також він може використовуватися для адсорбції інших рідин і газів. Ця речовина здатна адсорбувати вуглеводні, у тому числі ароматичні, сполуки азоту, вуглекислий газ, а також багато інших речовин.

Силікагель, зазвичай, використовується в промисловості для різних процесів, які вимагають наявності осушувачів високої ємності, або селективного адсорбенту.   Силікагель знаходить широке застосування в роздрібній торгівлі через свою здатність добре поглинати вологу в упакуванні. Силікагель індикаторний використовують у системах стисненого повітря. Він може запобігти виникненню механічних поломок, пов'язаних із підвищенням рівня вологості. Стиснене повітря циркулює через пакет із силікагелем таким чином, щоб волога адсорбувалася в ньому. Силікагель індикаторний використовується в супутникових системах і системах радіопередач для запобігання ослабленню радіосигналу. Крім того, силікагель бере активну участь у збереженні важливих документів у бібліотеках і музеях. Ці документи часто дуже чутливі до пошкодження вологою через їхній вік, і, адсорбуючи вологу в повітрі, силікагель захищає їхню цілісність.

Силікагель індикаторний купити

Якщо Вам потрібно купити оптом силікагель індикаторний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силікагель індикаторний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Силікагель індикаторний за вигідною ціною, також замовити Силікагель індикаторний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.