Оксид свинцю (ІІ) (гліт свинцевий)

372.00 грн (ціна за 1 кг)

Гліт свинцевий – це порошок жовтого або червонуватого відтінку. Температура його плавлення 885 ℃. Кипить при 1470 ℃.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксид свинцю (ІІ). У нас можна купити гліт оптом за доступною ціною. Свинцю (ІІ) оксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна свинцю (ІІ) оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку свинцю (ІІ) оксиду по всій території України. Ціна свинцю (ІІ) оксиду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оксиду свинцю (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики свинцю (ІІ) оксиду

Оксид свинцю (II) (свинцевий гліт, окис свинцю, монооксид свинцю) – подвійна сполука неорганічної етимології з амфотерними властивостями, що складається зі свинцю і кисню. Зовні виглядає як розсипчаста маса жовтого/помаранчевого кольору, утворена кристалічними структурами двох модифікацій: різних відтінків жовтого (α-кристали тетрагональної сингонії) і червоного (β-кристали ромбічної сингонії). Слабо розчиняється у воді (α – 0,27922 г/100 мл, β – 0,51322 г/100 мл) та метилкарбінолі. Виявляє термодинамічну стійкість при низькій і кімнатній температурі, а також при перебуванні на повітрі. Вступає в реакції з кислотами і лугами. Має високі антикорозійні властивості. Належить до токсичних матеріалів.

Є діамагнетиком, має властивості напівпровідників (на тип провідності впливає склад). Відновлення відбувається при нагріванні з воднем, вуглецем і його окисом, а також з натрієм, калієм, алюмінієм і бором. Молярна маса – 223,20 г/моль, густина α-модифікації – 9,13 г/см³, β-модифікації – 9,45 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 886 °C, t кипіння – 1535 °C, ентальпія формування – -218,6 кДж/моль. Формула – PbO. У природних умовах окис свинцю входить до складу двох мінералів (PbO + домішки): свинцевий гліт і масикот. Отримання його здійснюється шляхом розплавлення за участю каталізаторів металевого свинцю в окислювальному середовищі. Про низьку якість продукту може свідчити вигляд свинцю як звичайної домішки.

Ще кілька способів синтезу: термічне розкладання свинцевого сурику (оксиду свинцю (ІІ,IV)), гідроксиду/нітрату/вуглекислого свинцю. Цей реактив характеризується високими антикорозійними властивостями. Високотоксичний. При попаданні навіть малої дози гліту свинцевого в організм людини, необхідне термінове обстеження у лікаря і подальший медичний погляд. Діамагнітний, має напівпровідникові властивості, тип провідності залежить від складу. Зустрічається в природі у вигляді мінералів свинцевий гліт і масикот - оксид свинцю з різними домішками. Нерозчинний у воді і етанолі.

Оксид свинцю (II) та його застосування

Цю речовину активно застосовують у різних сферах промисловості: скляна, радіо- та гумотехнічна, лакофарбова, хімічна тощо. В скловиробництві – для створення спеціального кришталевого, флінтового, електровакуумного скла і електрокераміки; в ЛФ-галузі – як антикорозійний пігмент, компонент замазок, герметизаторів; у хім. синтезі – для видобування кронів, сурику і різноманітних свинцевих солей. Свинцевий гліт вводять до складу в’яжучих матеріалів, олійних художніх фарб, оліфи, поливи, стабілізаторів ПВХ.

Він є важливою частиною акумуляторів свинцево-кислотного типу і застосовується при виготовленні електровугільних виробів. Залежно від призначення, існує шість марок цієї речовини: Г1, Г2, Г3, Г4, Г5, Г6. Монооксид свинцю і безпека. Цей продукт належить до 1-го класу небезпеки. Токсичний для людини, є причиною тяжких свинцевих отруєнь. Тому всі роботи з ним необхідно проводити в спецодязі та спецвзутті, зокрема, в рукавичках і респіраторі.

Упакування, перевезення, зберігання

Ці процеси повинні виконуватися за правилами, прописаними в стандарті. Упаковувати технічний окис свинцю необхідно в м’які контейнери спец. призначення і одноразового застосування. Допустиме розміщення в барабанах і флягах зі сталі, бочках з дерева, а також фанерних ємностях, комплектованих мішками-вкладками (паперовими, ламінованим або ПЕ).

При першому способі упакування перевозити гліт можна у відкритих ТЗ, але захищаючи від опадів за допомогою брезенту або інших матеріалів, що не пропускають вологу. При другому можливе транспортування закритими засобами. Зберігати цей реактив потрібно в закритих приміщеннях, не допускаючи до продукту вологу. Гарантійний термін придатності залежить від марки і, в цілому, становить 6-12 місяців.

Свинцю (ІІ) оксид (гліт) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом свинцю (ІІ) оксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на свинцю (ІІ) оксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва lead(II) oxide, lead monoxide, galena
Хімічна формула PbO
Назви-синоніми свинцевий гліт, окис свинцю, монооксид свинцю

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид свинцю (ІІ) (гліт свинцевий) за вигідною ціною, також замовити Оксид свинцю (ІІ) (гліт свинцевий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.