Оксид свинцю (ІІ, IV) (свинцевий сурик)

115200 грн
230.40 грн
(ціна за 1 кг)

Свинцевий сурик – продукт окислення свинцю, тверда важка порошкоподібна хімічностійка речовина високої густини та яскравого насиченого помаранчевого кольору. Під впливом сірководню чорніє. Не розчиняється у воді та сірчаній кислоті, не атмосферостійка. Покривна здатність – висока, разом з тим, інтенсивність – низька. Хімічний склад поєднує ортоплюмбат і монооксид свинцю, сторонні домішки відсутні. Формула – Pb2O3 + PbO, або Pb3O4.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксид свинцю (ІІ, IV). У нас можна купити оксид свинцю (ІІ, IV) оптом за доступною ціною. Оксид свинцю (ІІ, IV) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна свинцевого сурику Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку свинцевого сурику по всій території України. Ціна свинцевого сурику також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі свинцевого сурику оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики свинцевого сурику

Свинцевий сурик – продукт окислення свинцю, тверда важка порошкоподібна хімічностійка речовина високої густини та яскравого насиченого помаранчевого кольору. Під впливом сірководню чорніє. Не розчиняється у воді та сірчаній кислоті, не атмосферостійка. Покривна здатність – висока, разом з тим, інтенсивність – низька. Хімічний склад поєднує ортоплюмбат і монооксид свинцю, сторонні домішки відсутні. Формула – Pb2O3 + PbO, або Pb3O4.

свинцевий сурик формула

Отримання свинцевого сурику здійснюється на хімкомбінатах у процесі термічного окислення гльоту-напівфабрикату, виробленого зі свинцю. Виготовлення цієї речовини можливе декількома способами. По-перше, розпиленням розпеченого металічного свинцю в повітрі/кисні, після чого йде оперативне охолодження продукту. По-друге, розплавлений свинець піддається нагріванню і окисленню в атмосфері кисню, а після цього перемелюється в млинах.

Свинцевий сурик - це яскравочервона мінеральна фарба, що застосовується разом з висихаючою оливою для захисту металу від корозії, швидко гусне (навіть у присутності води) і тому часто використосовується при з'єднанні водогінних труб як водостійка замазка, а також для олійної грунтівки і шпаклівки частин, що стикаються з водою.

Це тверда і хімічностійка речовина. За своїм хімічним складом свинцевий сурик є оксид свинцю Pb3O4.

Свинцевий оксид сурик упаковується в сталеві, дерев'яні або пластикові бочки, а також у багатошарові паперові мішки по 25 кг і менше. Призначений для виробництва якісної фарби або для наповнення пластмас і гуми, свинцевий сурик піддають ретельному подрібненню в струменевих млинах, а реактив для виробництва акумуляторів отримують з хімічно чистого свинцю.

Свинцю (ІІ, ІV) оксид (сурик) - сильний окислювач, і цим обумовлені високі антикорозійні властивості фарб на його основі: вступаючи в реакцію з залізом, він окислює його до отримання щільної плівки чорного оксиду заліза (II), що нерозчиняється у воді і не пропускає кисень з повітря. Покриті свинцевим суриком сталеві конструкції не іржавіють навіть у морській воді. Ця субстанція дуже токсична.

Спектр застосування свинцевого сурику

Дана сполука широко використовється у скловарінні (кришталь, оптичне скло, радіаційностійке та захисне скло).

Важливою галузю використання свинцевого сурику є застосування його для захисту від радіації і для отримання інших сполук свинцю: діоксиду, карбонату, ацетату тощо. Також дану речовину застосовують у виробництві термітних вибухових речовин, сірників.

Сурик свинцевий набув значного поширення в різних галузях промисловості, що пояснюється, перш за все, його антикорозійними особливостями та стійкістю до різних атмосферних явищ. Також важлива його висока адгезія до сталі. Гліт, що входить до складу речовини, прискорює загущення в готових фарбах оліфи.

свинцевий сурик від корозії

Високі антикорозійні показники фарб, вироблених на основі окису свинцю (ІІ, IV), обумовлені сильними окисними характеристиками останнього: взаємодіючи з ферумом, він окислює залізні поверхні до утворення щільної чорної плівки, нерозчинної у воді і такої, що не пропускає кисень. Навіть морська вода не провокує появу іржі.

За участю свинцевого сурику виготовляють ґрунтівки для чорних металів і наповнювачі виробів з гуми і пластику. Його застосовують для фарбування і нанесення ґрунтового шару на різноманітні зовнішні металеві поверхні (борти, стінки, надбудови тощо), сильно зволожені внутрішні поверхні приміщень (ванни, комори, трюми...). Після чого виконується покриття кольоровою фарбою. Для житлових приміщень цю речовину не використовують, оскільки вона належить до розряду отруйних.

Висока частота використання свинцевого сурику спостерігається і в скловарінні. Його застосовують при виготовленні кришталю, оптичного, радіаційно-стійкого і захисного скла. У меншій мірі, але також за його допомогою виробляють свинцеві замазки, де оксид свинцю (ІІ, ІV) служить сикативом і каталізатором. Його застосовують для захисту від гамма-випромінювань, для створення інших свинцевих сполук, виробництва термітних вибухових речовин тощо.

Залежно від призначення, сурик свинцевий випускається в порошкоподібному або гранульованому вигляді.

Упакування, транспортування, зберігання

Упакування цього реактиву, як правило, відбувається в сталеву, пластикову або дерев'яну тару. Також з цією метою можна застосовувати багатошарові паперові мішки.

Транспортують свинцевий сурик будь-якими видами критих ТЗ. При перевезенні у відкритих засобах необхідно використовувати додаткове водонепроникне накриття.

Зберігати цю сполуку потрібно в непошкодженому упакуванні в закритих коморах при температурному діапазоні навколишнього середовища -40 +40 °С.

Якщо Вам потрібно купити свинцевий сурик , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на свинцевий сурик, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва lead tetroxide, lead(II,IV) oxide, minium, red lead, triplumbic tetroxide
Хімічна формула Pb3O4
Назви-синоніми сурик свинцевий

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид свинцю (ІІ, IV) (свинцевий сурик) за вигідною ціною, також замовити Оксид свинцю (ІІ, IV) (свинцевий сурик) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.