Нітрат свинцю (свинець азотнокислий)

720.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітрат свинцю. У нас можна купити нітрат свинцю за доступною ціною. Нітрат свинцю має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна свинцю азотнокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України.  При купівлі свинцю азотнокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Нітрат свинцю, або свинець азотнокислий – це хім. сполука неорганічної етимології у вигляді білої порошкоподібної маси, сформованої безбарвними кристалічними структурами. Негорюча, але токсична і канцерогенна речовина із солодким смаком.

Добре розчиняється у воді (52 і 127 грамів на 100 мл при 20 °C і 100 °C, відповідно), поглинаючи при цьому тепло і формуючи безбарвний розчин. Як видно, розчинення додатково поліпшується при підвищенні температури. Водним розчинам характерна слабокисла реакція і сольволіз водою, а також дисоціація на катіони Pb і нітрат-аніони. У метанолі та етанолі, диметилкетоні й азотній кислоті ця речовина розчиненню практично не піддається.

Нагріваючись, ця неорганічна сполука піддається розкладанню на такі складники, як окис свинцю, оксиген та оксид азоту (IV). Процесу цьому властиве специфічне потріскування, у зв’язку з реалізацією ефекту декрепітації. Така властивість пояснює застосування зазначеної речовини в деяких випадках у піротехнічній галузі.

Молярна маса – 331,2 г/моль, густина – 4,53 г/см³ (при 20 °C), t плавлення (з розкладанням) – 270 °C. Формула: Pb(NO3)2.

Отримання

Натуральних джерел азотнокислого свинцю немає – в природному середовищі на нього не натрапити. Що стосується синтезу в промисловості і лабораторіях, то всі методи ґрунтуються на розчиненні свинцю, його окису або гідроксиду в розведеній HNO3. Щоб пригамувати гідроліз і знизити розчинність нітрату свинцю, кислоту використовують в досить великих обсягах.

Крім того, речовина, що розглядається, виступає побічним продуктом тоді, коли за допомогою азотної к-ти очищають відходи, які містять Pb. Приклад – заводська обробка Pb-Bi відходів. Матеріал такого типу задіюють в ціануванні золота.

Застосування

Перша роль, яка була покладена на нітрат свинцю – це сировинне джерело для виготовлення свинцевих пігментів, наприклад, хрому жовтого або оранжевого, а також до них подібних свинцевих сполук. Пігменти ці були затребувані в текстильному напрямку, а саме в фарбувальних процесах.

Сьогодні складно повірити, але спочатку виробництво і застосування цього реактиву були мізерними. Тільки в другій половині минулого століття обіг продукту дійсно збільшився. З нього стали виготовляти не тільки пігменти, а й добавки для бензину, й інше, про що йтиметься далі.

У наш час свинець азотнокислий є вихідним матеріалом при виготовленні великого переліку свинцевих сполук. Хоча, з огляду на небезпеку речовини, в промислових галузях зараз все частіше шукають альтернативи. До фарб її практично не додають. Введення в сірники і піротехнічну продукцію мінімізують.

Основні напрямки і процеси застосування в наші дні виглядають так:

- інгібування поліефірних полімерів, зокрема нейлонових;

- створення покриттів для фототермографічного паперу;

- виробництво зооцидів (хім. речовин для винищення небажаних теплокровних тварин, головним чином, гризунів);

- служіння зручним і надійним джерелом азотного тетраоксиду в лабораторній практиці;

- залучення в золотоціануванні з метою поліпшення вилуговування (тут використовуються дуже невеликі кількості продукту – 10-100 мг на 1 кг золота);

- окислення в органічній хімії, наприклад, замість реакції Соммелета, щоб окисляти бензили галогенідів до альдегідів;

- отримання гірчичних олій з дитіокарбаматів.

Техніка безпеки

Азотнокислий свинець – це свинцева сполука. Тому закономірно, що йому характерні токсичність і канцерогенність. А ще він виступає окислювачем. З цього випливає, що поводження з цим матеріалом (зберігання, перевезення, застосування) має відбуватися зі суворим дотриманням запобіжних заходів, з постійним контролем ситуації.

Не можна вдихати речовину, приймати всередину або допускати її контакт зі шкірними покривами. Внутрішній прийом небезпечний гострими інтоксикаціями, що провокують, в свою чергу, появу злоякісних новоутворень в нирках, мозку і легенях. При вдиханні не є винятком смертельні наслідки. Також є ризик негативного впливу (порушення метаболічних процесів в ДНК) на плід в утробі матері.

Гранично допустима концентрація в робочому повітряному середовищі дорівнює 0,01 мг/м³.

Упакування, транспортування, зберігання

Упаковують цей хімічний продукт, як правило, в мішки з поліпропілену, розфасовуючи по 20 кг і більше. Також пакування можливе в біг-беги по півтонни-тонні.

Для перевезення підходять будь-які види транспортних засобів, правда, з обов’язковим дотриманням правил транспортування на кожному з них.

Зберігати його рекомендовано в сухих закритих складах не більше двох років від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом нітрат свинцю, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітрат свинцю, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

За більш детальною інформацією щодо нітрату свинцю і умов його придбання звертайтеся до консультантів ПП «Система Оптимум».

Міжнародна назва Lead(II) nitrate
Хімічна формула Pb(NO3)2
Назви-синоніми свинець азотнокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат свинцю (свинець азотнокислий) за вигідною ціною, також замовити Нітрат свинцю (свинець азотнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.