Оксид сурми (ІІІ) (сурми триокис, триоксид сурми)

11250 грн
450.00 грн
(ціна за 1 кг)

Триоксид сурми – це неорганічна сполука з формулою Sb2O3.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сурми (ІІІ) оксид.У нас можна купити сурми (ІІІ) оксид оптом за доступною ціною. Сурми (ІІІ) оксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сурми (ІІІ) оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сурми (ІІІ) оксиду по всій території України. Ціна оксиду сурми (ІІІ) також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оксиду сурми (ІІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сурми (ІІІ) оксиду

Є найбільш широко застосовуваною в промисловості сполукою сурми. Триоксид сурми зустрічається в природі у вигляді корисних копалин валентініта і сенармонтіта. На зовнішній вигляд це білі кристали, розчинні у воді. Молярна маса триоксиду сурми становить 291,50 г/моль, його температура плавлення 655 °C.

Сурми (ІІІ) оксид (оксид сурми (III), триоксид/триокис/сесквіоксид сурми) – бінарна неорганічна хімічна речовина, токсична сполука двох стабільних ізотопів (металу сурми і оксигену) у вигляді нерозчинних у воді кристалів білого забарвлення/дрібнодисперсного порошку з розміром частинок 0,3-0,6 мкм. Погано розчиняється в метилкарбінолі та розбавлених кислотах, з водного розчину відбувається осадження; розчиняється в лужних середовищах, утворюючи нестійкі безбарвні розчини. Проявляє амфотерність. Молярна маса – 291,5 г/моль, густина α – 5,19 г/см³, густина β – 5,67 г/см³, t плавлення – 655 °C, t кипіння – 1456 °C. Температура в 572 °С є відправною точкою в переході ромбічної модифікації в кубічну. Формула – Sb2O3.

Існує дві кристалічні модифікації цієї речовини. Перша – низькотемпературна α з кристалами кубічної сингонії (мінерал сенармонтит), друга – високотемпературна орторомбічна β (мінерал валентиніт). При нагріванні сесквіоксид сурми набуває жовтого відтінку, при охолодженні знову біліє. Плавлячись, перетворюється в жовту/сіру рідину, яка охолоджуючись твердне і стає білою, подібною до азбесту, масою з легким блиском.

Отримання триокису сурми можливе кількома способами:

  • - згоряння сурми на повітрі;
  • - дія на сурму перегрітої пари;
  • - розкладання солей тривалентної сурми в гарячій воді або лугах;
  • - окислення сульфіду стибію.

Сурми триокис виробляють двома способами: випарюванням сирого оксиду і окисленням металевої сурми. Процес виробництва  включає в себе видобуток, подрібнення і перемелювання руди, іноді з подальшою пінною флотацією та розділенням металів з використанням пірометалургійних процесів (виплавляння або прожарювання).

Триоксид сурми має амфотерні властивості, розчиняється у водному розчині гідроксиду натрію, утворюючи NaSbO2, який може бути виділений у вигляді тригідрату. Сурми (ІІІ) оксид також розчиняється в концентрованих мінеральних кислотах, утворюючи відповідні солі.  При взаємодії з нітратною кислотою даний реактив окислюється до сурми (V) оксиду. При нагріванні з вугіллям цей оксид відновлюється до металічного стибію.

Застосування триоксиду сурми

Основне застосування оксид сурми має в якості вогнезахисного синергіста в поєднанні з галогенованими матеріалами. Використовується як антипірен в електричних приладах, текстильних виробах і різноманітних покриттях.

Сурми (ІІІ) оксид – найчастіше використовувана сполука сурми. На її виготовлення в світі йде понад 80 % від загальної кількості сурм’яної сировини. Застосовується переважно у виробничих цілях і часто незамінна в компонуванні з різними матеріалами, що обумовлено її фізичними властивостями.

Цю речовину використовують, якщо є необхідність отримати високочисту сурму. Вона є компонентом гумовотехнічних виробів (покращує властивості гуми), будівельних мастил, оптики, ПВХ-конструкцій, поливи (підвищує водостійкість і стійкість до низьких температур). Виступає, де потрібно, пігментом, протравою, а де – пластифікатором. При створенні штучної шкіри забезпечує еластичність і міцність. У електровакуумній сфері є бюджетним аналогом стеаринової кислоти. Примітне використання триокису сурми в якості антипірену. За її участю забезпечують незгоряння кабелів, спецодягу, електрообладнання тощо.

Одним словом, лакофарбова, хімічна, будівельна, гумова, скляна, фармакологічна, шкіряна, електротехнічна та інші галузі промисловості відчувають сильну потребу в сесквіоксиді сурми.

Ця речовина застосовується як непрозорий пігмент при виробництві скла, кераміки та емалей.

Його також часто використовують каталізатором у виробництві поліетилентерефталату (ПЕТ пластика) і при вулканізації каучуку.

Триоксид сурми є потенційним канцерогеном для людини. Інших токсичних ефектів або негативного впливу на навколишнє середовище не виявлено.

Тара, перевезення, зберігання

Упакування цієї речовини виконують, як правило, в кількашарові мішки з паперу, які поміщають, в свою чергу, в поліпропіленові або ткані мішки. Можливе пакування в м’які одноразові контейнери. Транспортують залізницею. Зберігати рекомендовано в щільно закритій тарі виробника. Місце зберігання, чи то закритий склад, чи майданчик під навісом, має бути прохолодним, сухим і добре вентильованим. Необхідно унеможливити фізичні ушкодження і контакт з несумісними матеріалами. Гарантійний термін придатності цього реактиву – 24 місяці.

Триоксид сурми купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сурми (ІІІ) оксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид сурми (ІІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Міжнародна назва antimony(III) oxide, antimonous oxide
Хімічна формула Sb2O3
Назви-синоніми оксид сурми (III), триоксид/триокис/сесквіоксид сурми

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид сурми (ІІІ) (сурми триокис, триоксид сурми) за вигідною ціною, також замовити Оксид сурми (ІІІ) (сурми триокис, триоксид сурми) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.