Срібло сірчанокисле (сульфат срібла)

30600.00 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат срібла існує в двох кристалічних модифікаціях: ромбічної і гексагональної сингонії кристалічної решітки..

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат срібла. У нас можна купити срібло сірчанокисле оптом за доступною ціною. Сульфат срібла має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна срібла сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату срібла по всій території України. Ціна срібла сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі сульфату срібла оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Срібло сірчанокисле відновлюється до металевого срібла воднем, міддю, цинком, залізом. Молярна електропровідність при нескінченному розведенні при 25 °С дорівнює 283,8 Cмсм2/моль. Отримуютьданий реактив взаємодією срібла, оксиду срібла, нітрату або карбонату срібла з сірчаною кислотою. Розчин сірчанокислого срібла в сірчаній кислоті застосовують для поглинання СО у препаративній хімії. Сульфат срібла використовується як хімічний стандарт для калібрування калориметрів за температурою і теплоємністю.

Фізичні властивості сульфату срібла

• молярна маса 311,8 г/моль; • температура розкладу 750-1100 °C; • густина 5,45 г/см³ • за нормальних умов сульфат срібла - біла кристалічна речовина, малорозчинна у воді (0,79г/100г H2O при 20 °С; 1,30г/100г H2O при 80 °C), нерозчинна в етанолі. При осадженні з водних розчинів не утворює кристалогідратів.

Способи отримання сірчанокислого срібла

• Нагріванням металевого срібла з діоксидом сірки і киснем понад 450 °C; • Взаємодією металевого срібла з гарячою концентрованою сірчаною кислотою; • Осадженням з розчинів в реакціях іонного обміну; • Витісненням концентрованою сірчаною кислотою летких сполук водню з солей.

Срібла сульфат купити

Якщо Вам потрібно купити оптом срібло сірчанокисле, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат срібла, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Срібло сірчанокисле (сульфат срібла) за вигідною ціною, також замовити Срібло сірчанокисле (сульфат срібла) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.