Срібло азотнокисле (нітрат срібла)
41400.00 грн (ціна за 1 кг)
Нітрат срібла – це неорганічна сіль з хімічною формулою AgNO3. Ця сполука є універсальним попередником багатьох інших срібних сполук, у тому числі і таких, що використовуються у фотографії.
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Замовити срібло азотнокисле в інтернет магазині
На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності нітрат срібла. У нас можна купити срібло азотнокисле оптом за доступною ціною. Срібло азотнокисле має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна срібла азотнокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку срібла азотнокислого по всій території України. Ціна нітрату срібла також залежить від обсягів закупівлі. При покупці срібла азотнокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Срібло азотнокисле (нітрат срібла, азотно-срібна сіль, пекельний камінь, ляпіс) – сіль металу срібла і сильної одноосновної кислоти (азотної), отруйна речовина неорганічної етимології. На вигляд це тверді кристалічні утворення ромбічної сингонії, без кольору. Смак яскраво виражений кислий і пекучий.
Виступає реактивом для визначення соляної кислоти і її солей, взаємодія з якими дає сирнистий осад білого кольору (це хлористе срібло, що не розчиняється в нітратній кислоті). При нагріванні розкладається з виділенням металевого срібла, при охолодженні перетворюється в променисто-кристалічну масу. Чутливе до сонячного випромінювання, під впливом якого темніє.
Характеристики
У воді ця сполука розчиняється добре (122,2 г/100 г при 0 °C, 222,5 – при 20 °C, 770 – при 100 °C). Також розчинення спостерігається при 20 °C в метанолі (3,6 г/100 г), етанолі (2,12 г/100 г), ацетоні (0,44 г/100 г) та піридині (33,6 г/100 г ). У концентрованій азотній кислоті не розчиняється.
Молярна маса – 169,87 г/моль, густина – 4,352 г/см3, t плавлення – 209,7 °C, t розкладання – 300 °C і вище. Формула – AgNO3.
Отримання азотнокислого срібла відбувається в результаті розчинення аргентуму, його оксиду, сульфіду або карбонату в азотній кислоті.
Сфери застосування і хімічні властивості
Цю речовину активно використовують в аналітичній і органічній хімії, передусім, для отримання в лабораторіях інших сполук із вмістом срібла і визначення соляної кислоти. Тут вона служить каталізатором процесу і окисником. Також азотно-срібна сіль знаходить застосування у фотопромисловості (виготовлення реактивів для плівкової фотографії). Часто не обходиться без неї й виконання таких завдань: дзеркаловиробництво і нанесення різних срібних покриттів, створення барвників для текстильної галузі та електролітичне рафінування срібла (водний розчин є надзвичайно цінним електролітом).
Мабуть, найважливіша царина застосування цієї субстанції – медицина, де гідно оцінені в’яжучі, бактерицидні та припікаючі властивості азотнокислого срібла. За допомогою ляпісних олівців і концентрованих розчинів припікають тканини, стерилізують різні рани і позбуваються дрібних бородавок. Медпрепарати, до складу яких входить нітрат срібла, наносять зовнішньо при виразках, ерозіях, екземах, шкірних тріщинах, новоутвореннях. Ними зупиняють невеликі кровотечі. Розчини різної концентрації знаходять застосування в офтальмології, стоматології та гінекології. Протимікробна дія зумовила використання нітрату срібла і в гомеопатії.
Нітрат срібла використовується в промисловому отриманні інших солей срібла і як реагент в аналітичній хімії. Срібло азотнокисле може бути отримане шляхом взаємодії срібла, срібних злитків або срібної фольги з азотною кислотою, внаслідок чого утворюється нітрат срібла, вода і оксиди азоту. Нітрат срібла реагує з міддю з утворенням кристалів металевого срібла і синього розчину нітрату міді. Срібло азотнокисле розкладається при нагріванні.
Нітрат срібла є найменш дорогою сіллю срібла. Він має також інші переваги: не- гігроскопічний, відносно стійкий до впливу світла, а також розчиняється в численних розчинниках, у тому числі у воді. Даний реактив використовується в багатьох реакціях в органічному синтезі, наприклад, для зняття захисту і окислення. Нітрат срібла застосовується для поділу суміші алкенів шляхом селективного поглинання. У гістології нітрат срібла використовується для фарбування, для демонстрації ретикулярних волокон, білків і нуклеїнових кислот. Він може бути використаний в якості барвника в електронній мікроскопії. В аналітичній хімії водні розчини срібла азотнокислого застосовуються для визначення галогенідів, ціанідів і тіоціанатів, а також для виявлення відновників і катіонів різних кислот, які утворюють нерозчинні солі срібла. Ця речовина має антисептичні властивості, тому її іноді застосовують для дезінфекції.
Зберігати цю речовину необхідно в щільно закритих ємностях з притертим корком, під замком і унеможливлюючи проникнення сонячного й кімнатного світла. Термін придатності – 10 років. Як окисник, нітрат срібла слід зберігати подалі від органічних сполук. Також необхідно пам’ятати, що ця сіль досить токсична.
Купити срібло азотнокисле в Україні
Якщо Вам потрібно купити оптом срібло азотнокисле, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на срібло азотнокисле, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.
Міжнародна назва | silver nitrate, argentum nіtrіcum |
Хімічна формула | AgNO3 |
Назви-синоніми | срібло азотнокисле, нітрат срібла, азотно-срібна сіль, пекельний камінь, ляпіс |
Вага
фасування 1 кг
фасування 0,05 кг
-
Оля Різан 12 Nov 2024Продукт відмінний, окрема подяка за консультацію і терпіння
Поки немає жодного коментаря.