Сіль Мора

390.00 грн (ціна за 1 кг)

Сіль Мора – це неорганічна подвійна сіль, що складається зі сульфату заліза та сульфату амонію. Молярна маса солі Мора становить 392,1406 г/моль. Хімічна формула речовини – FeSO4*(NH4)2SO4*6H2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сіль Мора. У нас можна купити сіль Мора оптом за доступною ціною. Сіль Мора має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна солі Мора Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку солі Мора по всій території України. Ціна солі Мора також залежить від обсягів закупівлі. При покупці солі Мора оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості солі Мора

  • сіль Мора існує у вигляді парамагнітних, синьо-зелених моноклінних кристалів;
  • сіль Мора відмінно розчиняється у воді та у кислих розчинах. Розчинність її у воді становить 21,6 г/100 мл.;
  • дана неорганічна сполука є стійкою до атмосферних впливів.

Практичне застосування солі Мора

Сіль Мора активно використовується у медицині та у фармацевтиці. У випадку браку заліза, у вигляді фармакопейного препарату сіль Мора додається у повсякденний раціон хворого. Крім того, вживання солі Мора сприяє загальному зміцненню організму. У фармацевтичній галузі за допомогою солі Мора реалізується точне визначення уробіліну. У хімічних лабораторіях сіль Мора використовується для точного визначення концентрації  у спеціальних розчинах. Цей реагент також допомагає точно визначити рівень концентрації ванадію та хрому в ефірах та у робочих розчинах етилового спирту. При проведенні хімічних реакцій іон Fe2+ у розчинах легко окислюється навіть найлегшими окислювачами до Fe3+. Така здатність солі Мора дозволяє їй брати участь у найрізноманітніших хімічних реакціях у лабораторних умовах. У меблевій галузі концентровані розчини солі Мора використовуються для просочування деревини. Просочені даною речовиною вироби є надійно захищеними від гниття та зберігають свою міцність надовго.

Сіль Мора купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сіль Мора, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сіль Мора, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сіль Мора за вигідною ціною, також замовити Сіль Мора з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.