Середовище Кода

648.00 грн (ціна за 1 кг)

Середовище Кода це – сухе живильне середовище, призначене для виділення і диференціації ентеробактерій за їхньою здатністю розкладати лактозу.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище Кода. У нас можна купити середовище Кода за доступною ціною. Середовище Кода має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище Кода Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища Кода по всій території України.

Застосування і характеристики середовища Кода

Це середовище застосовують при санітарно-бактеріологічному аналізі продуктів харчування та змивів з робочих поверхонь та обладнання. Склад сухого середовища: сухий ферментативний пептон, хлорид натрію, сульфанол, сромтимоловий синій водорозчинний, лактоза (молочний цукор), натрій вуглекислий (для підтримки рівня pH 7,8- 8,2). На зовнішній вигляд середовище Кода представляє собою дрібнодисперсний жовтий порошок, світлочутливий, гігроскопічний (поглинає вологу з повітря). Для приготування даного поживного середовища препарат у кількості, зазначеній на упакуванні, розчиняють у 1 дм3 дистильованої води, доводять до кипіння і кип'ятять протягом 2 - 3 хвилин, доки компоненти повністю не розчиняться. Потім пропускають через змочений водою ватно-марлевий фільтр, ще раз кип'ятять і поміщають у стерильні пробірки об'ємом 5 см3. Готове середовище Кода має зелений колір. 1 мл субстрату, який потрібно проаналізувати, і його десятикратне розведення вносять у пробірки з готовим середовищем, інкубують при 37 °С протягом 18-24 годин. Результат аналізів оцінюють за зміною кольору середовища, жовтий колір свідчить про позитивну реакцію і зростання кишкової палички. Якщо ж середовище каламутніє, але колір не змінюється, то це може вказувати на зростання інших бактерій, які не ферментують лактозу (шигел, сальмонел, деяких ентеропатогенних ешерихій). Проби, в яких утворилося помутніння, слід піддати подальшим бактеріологічним аналізам. Середовище Кода зупиняє ріст стафілокока і протея. Середовище Кода може застосовуватися в мікробіологічних дослідженнях для санітарного контролю при виявленні бактерій кишкової групи в харчових продуктах та інших об'єктах навколишнього середовища (наприклад, змиви з робочих поверхонь тощо). Середовище Кода в санітарній мікробіології застосовується для ідентифікації мікроорганізмів Escherichia coli - одного з видів бактерій групи кишкової палички. Це поживне середовище використовується головним чином для аналізу та оцінки якості м'ясних і ковбасних виробів. Препарат зберігають у герметичній упаковці в сухому приміщенні з температурою 5 - 25 °С і відносною вологістю повітря не більше, ніж 60 %.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище Кода, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на середовище Кода, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище Кода за вигідною ціною, також замовити Середовище Кода з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.