Середовище Гісса з глюкозою

660.00 грн (ціна за 1 кг)

Середовище Гісса – це диференційно-діагностичні середовища, які використовують для ідентифікації мікроорганізмів, здатних ферментувати цукри, зокрема, ентеробактерій.

SKU: .

Середовище Гісса використовується для диференціації бактерій за їхньою здатністю зброджувати вуглеводи і спирти. Бромкрезоловий пурпурний, індикатор, який входить до складу середовища, при розщепленні вуглеводу (спирту) і виділенні кислоти, змінює забарвлення з фіолетового на жовтий, що свідчить про здатність бактерій зброджувати даний вуглевод (спирт).

Середовище Гісса є дрібнозернистим світло-жовтим порошком. Воно гігроскопічне і поглинає вологу з повітря.

До складу цього середовища входить тільки один певний вуглевод або спирт. Середовища Гісса випускаються з наступними складниками: арабіноза, глюкоза, ксилоза, лактоза, мальтоза, маніт, маноза, рамноза, сахароза, сорбіт.

Для приготування кожного конкретного живильного середовища, сухий препарат у кількості, зазначеній на упаковці, змішують з 1 л очищеної води, кип'ятять 3 хв, поки агар повністю не розчиниться. Після кип'ятіння розчин пропускають через ватно-марлевий фільтр і вносять по 4 мл в стерильні пробірки, стерилізують в автоклаві при температурі 110 -112 °С протягом 20 хв.

Термін зберігання свіжоприготованого середовища - 10 діб у прохолодному місці (температура від +2 до +8 °С).

Проведення аналізу здійснюється методом "проколювання" мікробіологічною петлею. Пробірки інкубують при 36-38 °С протягом доби, після чого оцінюють зміну кольору.

Залежно від того, який вуглевод (або спирт) міститься в середовищі, воно використовується для ідентифікації окремого штаму ентеробактерій, який здатен ферментувати даний вуглевод або спирт. Реакцію оцінюють за зміною кольору середовища. При позитивній реакції утворюється кислота і колір змінюється з рожево-фіолетового на жовтий, також може відбутися утворення бульбашок газу в глибині або на поверхні середовища. Якщо колір середовища не змінюється, то реакція вважається негативною.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище Гісса з глюкозою за вигідною ціною, також замовити Середовище Гісса з глюкозою з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.