Акція!

Нітрат кальцію (селітра кальцієва, кальцій азотнокислий, кальциніт)

32.40 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій азотнокислий (нітрат кальцію, кальцієва селітра) – сіль азотної кислоти, неорганічний реактив у вигляді білих твердих кристалів, які не мають запаху. Характеризується значною гігроскопічністю, розчинний у воді. Хімічна  формула – Ca(NO3)2.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності нітрат кальцію. У нас можна купити нітрат кальцію оптом за доступною ціною. Селітра кальцієва має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна нітрату кальцію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітрату кальцію по всій території України. Ціна нітрату кальцію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці кальцієвої селітри оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики нітрату кальцію

Отримання азотнокислого кальцію відбувається шляхом впливу нітратної кислоти на вапняк або поглинання вапняним молоком нітрозних газів. Що стосується застосування, то найбільше воно спостерігається в сільському господарстві та будівництві. Давайте розглянемо аспекти використання нітрату кальцію в двох цих сферах детальніше.

Кальцій азотнокислий (кальцієва селітра, кальцію нітрат, вапнякова селітра, Ca(NO3)2) у чистому вигляді - кристалічна тверда речовина білого кольору, без запаху. Кальцію нітрат та його кристалогідрати сильно гігроскопічні, тому їх необхідно зберігати без доступу вологи. Добре розчиняється у воді. Нітрат кальцію за нормальних умов незаймистий, пожежо-та вибухобезпечний. Може випускатися у гранульованому вигляді. Гранули кальцієвої селітри - сферичної форми білого, світло-сірого або світло-бежевого кольору. Густина азотнокислого кальцію 2,36 г/см³, температура плавлення 561 °C.

нітрат кальцію формула

Велика кількість кальцію азотнокислого використовується у сільському господарстві як добриво. Кальцієва селітра є фізіологічним лужним добривом, придатним для всіх грунтів і, насамперед, для закислених дерново-підзолистих грунтів. Нітрат кальцію вносять під усі культури. Особливо ефективний кальциніт для весняного підживлення озимих. Кальцій надає міцність клітинним стінкам рослин, стимулює розвиток кореневої системи та вегетативний ріст і розвиток декоративних та сільськогосподарських культур (буряки цукровий, кормовий і столовий, картопля, кукурудза зернова та силосна, капуста, соя, томати, квасоля, петрушка, огірки, суниці, яблуні, хризантеми, троянди, гвоздики).

При підгодівлі кальцієвмісними добривами поліпшується товарний вигляд продукції, подовжуються терміни зберігання. Кальцієва селітра застосовується для профілактики гниття томатів, перцю, салату, яблук, а також інших захворювань, викликаних дефіцитом кальцію. Кальцієву селітру не можна змішувати з добривами, що містять сульфати та фосфати.

Кальцій азотнокислий широко застосовується у будівництві як добавка до бетонів, що має комплексні властивості. Нітрат кальцію діє як прискорювач, підвищує міцнісні характеристики, він сумісний з будь-якими пластифікаторами (лігносульфонатами, суперпластифікаторами на нафталіновій та меламіновій основах тощо). Кальцій азотнокислий перешкоджає корозії арматури, викликаної підвищеним вмістом хлоридів, є протиморозною добавкою (до -20 °C), а також використовується у виробництві будівельних матеріалів та сухих будівельних сумішей.

У хімічній промисловості вапнякову селітру використовують як компонент розсолу у холодильній техніці та при виробництві вибухових речовин. Крім того, застосовують азотнокислий кальцій  у виробництві реактивів та склопластиків.

Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Кальцієва селітра в сільському господарстві

кальцієва селітраКальцієва селітра – це фізіологічне лужне добриво, яке містить азот у формі нітрату і придатний для всіх ґрунтів кальцій. Це єдине незалежне джерело розчинного у воді кальцію для гідропонних систем.

Аграрії часто мають справу з нітратом кальцію, адже знають про його корисні властивості для рослин. За допомогою азотнокислого кальцію здійснюють профілактику і ведуть боротьбу проти гнилі перцю, томатів, яблук, проти опіку салату та інших захворювань, пов'язаних з нестачею кальцію. Його використовують для поливу і як добриво для плодових, овочевих, квіткових і декоративних культур у відкритих і закритих ґрунтах. Таке підживлення продовжує термін зберігання і покращує товарний вигляд врожаю.

Роботи виконують у період інтенсивного росту рослин, тобто до початку цвітіння. Максимальний ефект спостерігається при використанні на кислих ґрунтах, особливо при весняному підживленні озимих. Формат внесення: під культури.

Нітрат кальцію і будівництво

У будівництві, зокрема, у виробництві бетону, сухих будівельних сумішей та інших будматеріалів, нітрат кальцію давно встигли оцінити, завдяки унікальним властивостям, які полягають у:

  •  прискоренні, збільшенні міцності;
  •  сумісності з різноманітними пластифікаторами;
  •  збільшенні терміну схоплювання при незмінній плинності;
  •  антикорозійності арматури;
  •  підвищенні протиморозної стійкості.

Крім того, селітра кальцієва активно експлуатується в різних галузях промисловості: електронній, п'єзокерамічній, хімічній, у кольоровій металургії. За її допомогою виготовляють розсоли в холодильниках, виробляють реактиви, склопластик і вибухові речовини.

Техніка безпеки. Азотнокислий кальцій за нормальних умов не займистий, також вибухо- і пожежобезпечний. Стійкий у температурному проміжку -60 °C - +155 °C.

Транспортування і зберігання. Для перевезення цю речовину слід помістити в мішки або спеціальні контейнери (біг-беги). В якості транспортного засобу можуть виступати як залізничні вагони, так і автомобілі. Термін придатності при правильних умовах зберігання (не забуваємо про гігроскопічність і не допускаємо вологу) – 1 рік.

Якщо Вам потрібно купити оптом кальцієву селітру, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцієву селітру, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Кальцій азотнокислий (кальцію нітрат, селітра кальцієва)

Ca(NO3)2∙4H2OКваліфікація

тех

Виробник

Україна

Термін зберігання   

1 рікПоказники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Масова частка основної речовини, %

> 99,0

99,1

2

рН

5 – 7

5,7

3

Речовини, нерозчинні у воді, %

< 0,01

0,008

4

Важкі метали (Pb), %

< 0,001

0,00074

5

Сульфати (SO4), %

< 0,03

0,027

6

Залізо (Fe), %

0,002

0,0015

7

Хлориди (Cl), %

< 0,005

0,0046Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Міжнародна назва calcium nitrate
Хімічна формула Ca(NO3)2
Назви-синоніми кальцієва селітра, нітрокальцит, норвезька селітра, вапнякова селітра

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат кальцію (селітра кальцієва, кальцій азотнокислий, кальциніт) за вигідною ціною, також замовити Нітрат кальцію (селітра кальцієва, кальцій азотнокислий, кальциніт) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.