Селеніт натрію (натрій селенистокислий)

999 грн
999.00 грн
(ціна за 1 кг)

Селеніт натрію (натрій селенистокислий) – це речовина неорганічного походження, сіль металу Na і селенистої кислоти з кількістю головного компонента не менше 98 % (селену – від 45 %).

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності селеніт натрію. У нас можна купити селеніт натрію за доступною ціною. Селеніт натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна товару Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрій селенистокислого по всій території України. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Селеніт натрію (натрій селенистокислий) – це структурний елемент селенопротеїнів, відмінність між якими полягає в біофункціях. Організм містить тридцять-сто селенопротеїнів. Селеніт натрію в мікрооб’ємах входить в усі тканини тварин, крім жирової. Його синергетичними партнерами виступають антиокислювач етоксихін та вітамін Е, які можуть інтенсифікувати вироблення глутатіонпероксиду, підвищувати зосередження ферменту в плазмі крові. Крім того, в функціональних можливостях синергістів – вплив на селенозасвоєння і гальмування його виведення з організму. Антагоністи цієї речовини – Hg і Pb. Якщо трапиться ураження зазначеними елементами, селеніт натрію можна використовувати як антидот.

Отримання

Синтез цього хім. матеріалу можливий декількома способами:

- розчинення двоокису селену в водному розчині каустичної соди;

- розчинення селенистої к-ти в концентрованому р-ні каустика:

- розкладання селеновокислого натрію (селенату натрію) при t 500 °С з утворенням кисню.

Природні джерела: печінка, море- і молокопродукти, морська сіль, дріжджі, курячі яйця.

Властивості та функції

На вигляд селенистокислий натрій – це тверда біла маса, сформована безбарвними кристалами. Легко піддається розчиненню в холодній воді з гідролізом за аніоном, формує кристалогідрати. Водним р-нам характерні прозорість, безбарвність, погана стійкість і невитримування кип’ятіння. Їх можна використовувати тільки в день приготування.

Нагріваючись, цей продукт розкладається. Для отримання безводної солі здійснюють висушування кристалогідрату в вакуумі. Нагрівання концентрованих р-нів – умова утворення піроселеніту натрію.

Якщо розглядати інші хім. властивості, то стане зрозуміло, що перед нами – потужний окислювач. Для його окислення можуть використовуватися кисень повітря і концентрований пероксид водню. Відновленню піддається під впливом водню. Крім того, бере участь в реакціях обміну.

Молярна маса – 172,94 г/моль, густина – 3,07 г/см³, t плавлення – 710/711 °C. Формула: Na2SeO3.

Цій сполуці характерна антиоксидантна дія, а відтак зниження окислювальних реакцій в організмі. Її компоненти входять в структуру сперматозоїдів. Вона коригує проникнення в клітинні мембрани, їй під силу попереджати міопатичні стани серця і шлунка, фіброзну дегенерацію ПШЗ. Експериментальним шляхом доведена достатня ефективність препарату в плані впливу на вільні радикали.

Застосування

Натрій селенистокислий купують для використання в різних сферах, але, мабуть, найбільш популярний він у ветеринарії, фармацевтиці, сільському господарстві (як мікроелемент-добавка для кормів) і хім. лабораторіях. Також задіюється в виготовленні спец. видів скла.

Селен – важливий мікроелемент для оптимальної життєдіяльності організму. У преміксах і кормах для тварин він присутній саме у вигляді селеніту натрію. Також входить до складу натуральних рослинних джерел. І якщо такі корми тваринам будуть даватися в незначних кількостях, не змусять себе чекати гальмування в розвитку, слабкість і хворобливість.

У фармацевтичній галузі цю субстанцію вводять в деякі препарати, призначені нормалізувати серцеву роботу, функціонування щитовидки, судин та ін. В сільськогосподарському напрямку вона є популярним інгредієнтом кормів для тварин. Ветеринари з її допомогою протистоять низці захворювань, які вражають телят, поросят, овець, собак і котів. Переоцінити її значення в тваринництві неможливо, тому що цей засіб допомагає ефективно боротися з такими недугами: білом’язова хвороба молодняка, ексудативний діатез у птиці, токсична дистрофія печінки, набряки.

Слід враховувати, що ця сіль без затримок проходить до плоду, якщо її вводити в організм вагітної самиці. Це дозволяє не тільки лікувати матір, а й запобігати різним захворюванням у потомства.

Дозування і специфіка використання

Для внутрішньом’язового введення тваринам необхідно використовувати 0,1-0,2 мг засобу на кожен кілограм ваги. Наприклад, оптимальна доза для ягнят і телят, які страждають на міодистрофію, становить 0,15 мг на кг ваги (у вигляді р-ну). Птиці препарат дають разом з кормом протягом п’яти-семи днів, слабким особинам – 1 мг на 10 кг маси, попередньо розвівши водою 1:1000.

Для поросят з набряками натрій селенистокислий використовують також у вигляді 0,1 % р-ну на кожен кілограм. Процедура не повинна здійснюватися частіше, ніж через три тижні.

Для нормалізації різних процесів в організмі собаки цей ветпрепарат використовують як розчин-добавку до корму. Оптимальна витрата – 0,2 мг/10 кг. Приготування розчину можливе зі стерильної води або фізрозчину.

Побічні ефекти

Чи є негативні сторони застосування зазначеного препарату? Це отруйний продукт, як втім, і інші сполуки селену. Великі кількості небезпечні інтоксикаціями організму, іноді алергіями, дерматитом, випаданням волосся, слабкістю, нудотою і блювотою, дратівливістю і підвищеною стомлюваністю, навіть летальним результатом. Тому у випадку передозування, яке прирівнюється до миш’яку (нерідко його можна визначити за часниковим запахом поту й повітря, що видихається), необхідно скористатися атоксілом, дитіолпропансульфонатом натрію або метіоніном. А якщо раніше спостерігалися отруєння селеном або підвищена чутливість до речовини, від застосування засобу краще відмовитися.

Чи можна вживати продукцію тварин, яких лікували селенистокислим натрієм? Це важливий момент, на який не можна не зважати. Молоко після такого лікування стає непридатним для вживання. М’ясо тварин можна їсти тільки через півтора місяці після введення препарату, а м’ясо птиці – через місяць.

Якщо вам знадобився селеніт натрію для застосування в будь-якій із вказаних вище галузей і ви шукаєте де купити продукт оптом на вигідних умовах, звертайтеся в компанію «Система Оптимум». У нас – одна з найкращих на ринку цін на натрій селенистокислий + додаткові знижки на опт, що надаються в індивідуальному порядку. Є великі обсяги продукції на складах підприємства. Ми маємо всю необхідну документацію на товар. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні способами, які максимально зручні для клієнтів.

З приводу усіх питань звертайтеся за контактними номерами телефонів або пишіть нам на електронну пошту. Будемо раді співпраці!

Якщо Вам потрібно купити гуртом селеніт натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на селеніт натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium selenite
Хімічна формула Na2SeO3
Назви-синоніми натрій селенистокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Селеніт натрію (натрій селенистокислий) за вигідною ціною, також замовити Селеніт натрію (натрій селенистокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.