Сульфат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) сірчанокисла)

9000.00 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат ртуті (ІІ) – це неорганічна сполука сірчаної кислоти та ртуті з хімічною формулою HgSO4. Сульфат ртуті існує у вигляді безбарвних кристалів, які відмінно гідролізуються у воді..

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат ртуті (ІІ). У нас можна купити ртуть (ІІ) сірчанокислу оптом за доступною ціною. Ртуть (ІІ) сірчанокисла має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ртуті (ІІ) сірчанокислої Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату ртуті (ІІ) по всій території України. Ціна ртуті (ІІ) сірчанокислої також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі сульфату ртуті (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Сульфат ртуті (ІІ) - це неорганічна сполука сірчаної кислоти та ртуті з хімічною формулою HgSO4. Сульфат ртуті існує у вигляді безбарвних кристалів, які відмінно гідролізуються у воді.

Фізичні властивості сульфату ртуті

Ртуть сірчанокисла утворює кристали ромбічної сингонії, які не розчиняються у ацетоні та етанолі. На світлі ці безбарвні кристали достатньо швидко чорніють. Молярна маса сульфату ртуті становить 296,65 г/моль, а густина – 6,47 г/см³. При нагріванні діамагнітні кристали набувають жовто-помаранчевого або червоного забарвлення. При температурі понад 550 °C дана неорганічна сполука розкладається на Hg, SO2 і O2.   Робочі розчини сірчанокислої ртуті відмінно каталізують гідратацію різноманітних похідних ацетилену. Гідратація вуглеводневих або спиртових сполук реалізується у присутності суспендованого ртутного каталізатора. Сульфат ртуті має каталітичну активність. Завдяки наявності іонів Hg2+, водні розчини сульфату ртуті є каталізаторами у реакції Кучерова. Найчастіше цей процес проводиться у водно-спиртовому середовищі або у воді. Сульфат ртуті можна отримати шляхом розчинення оксиду ртуті у гарячій концентрованій сірчаній кислоті

Практичне застосування ртуті (ІІ) сірчанокислої

Сульфат ртуті (ІІ) застосовується:

  • у хімічній промисловості;
  • у медицині;
  • у техніці.

Цей реактив часто обирають для якісної вичинки хутра. Багато сполук ртуті використовують у якості пестицидів для обробки певних видів насіння. Ртуть сірчанокисла активно застосовується у аналітичній хімії як каталізатор в органічному синтезі. Крім того, ртуть сірчанокисла є основним компонентом електроліту у хімічних джерелах струму.

Якщо Вам потрібно купити оптом ртуть (ІІ) сірчанокислу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат ртуті (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) сірчанокисла) за вигідною ціною, також замовити Сульфат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) сірчанокисла) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.