Хлорид ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) хлориста)

6300.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорид ртуті (ІІ). У нас можна купити хлорид ртуті (ІІ) за доступною ціною.  Хлорид ртуті (ІІ) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  хлориду ртуті (ІІ) Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України.  При купівлі  хлориду ртуті (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хлорид ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) хлориста, дихлорид ртуті, сулема) – це неорганічний реактив, важлива для деяких сфер, але разом з тим небезпечна хім. речовина. Тому, якщо передбачається її застосування, необхідно ретельно вивчити, чим вона є, якими властивостями володіє, де взагалі може стати в нагоді і як мінімізувати небезпеку.

Властивості

На вигляд це тверда кристалічна маса, сформована безбарвними кристалами ромбічної сингонії. Піддається розчиненню у воді в співвідношенні 7,4 і 55 г на 100 мл при 20 і 100 °С, відповідно. Крім того, розчиняється в спирті, ефірі та диметилкетоні. З легкістю відганяється. Характеризується сильною отруйністю: проявляє значний токсичний і нейротоксичний впливи, є потужною отрутою неорганічного походження.

Молярна маса – 271,52 г/моль, густина – 5,43 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 276 °C, t кипіння – 304 °C. Формула: HgCl2.

Синтез

Назва «сулема» дослівно перекладається з латинської, як високо піднятий, вознесений, тобто продукт, добутий шляхом сублімації.

Виглядає процес отримання, як розчинення Hg в концентрованій H2SO4 з подальшим нагріванням сухої сірчанокислої ртуті спільно з хлористим натрієм. Також має місце спосіб синтезу, що полягає в додатковому прямому хлоруванні Hg при нагріванні.

Застосування

Один з перших варіантів використання цієї речовини був спрямований на лікування сифілісу. Німецький дерматолог Г.-Р. Левін робив спроби позбутися від недуги, впорскуючи сулему, а точніше її розчини, під шкіру. Проте сильного ефекту досягнути не вдавалося. А коли з’явилися антибіотики, цей малорезультативний спосіб терапії став взагалі непотрібним.

Сьогодні з основних сфер використання зазначеної сполуки можна виділити такі:

- медицина і фармацевтика (у вигляді порошку, таблеток, мазі);

- аграрний комплекс;

- деревообробка;

- органічний синтез.

За допомогою ртуті (ІІ) хлористої створюють інші солі ртуті. Якщо говорити про медичне застосування, то тут найчастіше вона виконує роль дезінфектанта (у формі розчину в співвідношенні 1 або 2 до 1000). Сильної дезінфікуючої та антибактеріальної дії у неї не відняти. Підходить для зовнішньої обробки шкірних покривів, постільної білизни, одягу, предметів, що використовуються в догляді за хворими, стін приміщень. Крім того, можливе місцеве застосування в складі медикаментів, що мають форму мазі. А ось якщо говорити про дезінфекцію інструментів з металу, то від цього варто відмовитися, адже є загроза корозійного ураження.

Хлорид ртуті (ІІ) застосовують при лікуванні важких новоутворень. Йдеться про рак головного мозку, кісток, простати, сечового міхура, гортані, рота, шлунку і шлунково-кишкового тракту, загалом. З цією метою він може входити до складу простих і складних рецептів. Що стосується препаратів для лікування злоякісних пухлин головного мозку, його застосування можна описати так: крайні ситуації вимагають залучення виняткових засобів.

Як не дивно, але також сулема користується популярністю в сільському господарстві. Нею протруюють насіння, щоб те довше зберігалося, а також використовують в якості пестициду (хімічного засобу для боротьби зі шкідниками та хворобами рослин).

Крім того, цим матеріалом просочують деревину. А органічний синтез має потребу в ньому як у каталізаторі.

Токсичність і техніка безпеки

Сулема – це сполука ртуті, а відтак, як і всі інші сполуки вказаного металу має чималу токсичну дію. Це сильна і небезпечна отрута. Її ГДК в повітряному просторі становить 0,0003 мг/м3. А летальною для людини вважається доза 0,2-0,3 г.

У жодному разі при роботі з цією речовиною не допускайте її всмоктування. Це допоможе запобігти отруєнням. І взагалі, всіма можливими способами дотримуйтеся обережності.

Інтоксикацію сулемою можна розділити на 3 етапи:

  1. Ураження ШКТ, що супроводжується пекучими больовими відчуттями в животі, нудотою і блювотою. У роті виникає металевий присмак. Слизова ротової порожнини набухає, сіріє, і на ній з’являється наліт.
  2. Послаблення серцевої діяльності.
  3. Ураження нирок, зокрема некротичне, а також товстої кишки і слинних залоз. Розвиток ртутного стоматиту та коліту.

Щоб мінімізувати можливі ризики, в обов’язковому порядку дотримуйтесь низки правил при роботі з цим реактивом, а також під час його зберігання.

Зберігайте матеріал у надійно закупорених ємностях, виготовлених зі скла. У зв’язку з певною леткістю сулеми, працюйте з нею по можливості в витяжній шафі. Застосовуючи для тих чи інших робочих цілей розчин, не нехтуйте ЗІЗ, головним чином, використовуйте захисну маску і рукавиці. Якщо так трапиться, що речовина потрапить на шкіру або в очі, негайно промийте місце контакту значною кількістю води.

Що стосується термінів зберігання, то вони необмежені.

Якщо Вам потрібно купити гуртом хлорид ртуті (ІІ), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид ртуті (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) хлориста) за вигідною ціною, також замовити Хлорид ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) хлориста) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.