Нітрат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) азотнокисла) 1-водна

7200.00 грн (ціна за 1 кг)

Ртуть (ІІ) азотнокисла (нітрат ртуті (II)) – речовина неорганічного походження, сіль металу ртуті та нітратної кислоти. На вигляд є кристалічним утворенням, позбавленим кольору. У кислих холодних водних  розчинах розчиняється (крім того, розчинення відбувається в ацетоні), у гарячій воді піддається гідролізу, при нагріванні розкладається, формує кристалогідрати.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ртуть (ІІ) азотнокисла. У нас можна купити нітрат ртуті (II) гуртом за доступною ціною. Ртуть (ІІ) азотнокисла має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ртуті (ІІ) азотнокислої Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ртуті (ІІ) азотнокислої по всій території України. Ціна ртуті (ІІ) азотнокислої також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі нітрату ртуті (II) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ртуть (ІІ) азотнокисла (нітрат ртуті (II))

Отримання її можливе кількома способами:

- розчинення ртуті в гарячій концентрованій азотній кислоті;

- розчинення монооксиду ртуті в розведеній нітратній кислоті;

- окислення Hg2(NO3)2 гарячою концентрованою HNO3/киснем у розведеній HNO3;

- взаємодія ртуті  та оксиду азоту.

Молярна маса – 324,30 г/моль, густина гідр. – 4,30 г/см³, t плавлення – 79 °C. Формула – Hg(NO3)2.

Ртуть (ІІ) азотнокисла та її застосування

нітрат ртуті купитьЦю сполуку ртуті застосовують у різних галузях для виконання абсолютно різнобічних процесів. Передусім, вона є популярним реактивом у хіманалізі та компонентом органічного синтезу. Бере участь у нанесенні золотих і бронзових покриттів. З її допомогою розписують порцелянові вироби, виробляють пестициди і засоби для обробки насіння. Досі цей продукт знаходить застосування і в медицині при виготовленні мазей.

Токсичність речовини. Нітрат ртуті (II), як і сама ртуть, та й  інші її сполуки, належить до токсичних хімічних субстанцій. Отруйність приблизно така ж, як і у сулеми. Як неорганічна речовина, він менш токсичний, ніж органічні сполуки. Разом з тим, оскільки ступінь токсичності залежить від ступеня розчинення у воді, його негативний вплив поряд з отруйністю дихлориду вищий, ніж у хлориду і сульфіду ртуті.

До організму ртуть (ІІ) азотнокисла може проникати через дихальні шляхи, травний тракт, шкірні покриви та слизові. Після чого затримується в ньому надовго, накопичуючись у різних системах. Виводиться, головним чином, нирками, а також частково залозами (слинними, молочними тощо).

ртуть (ІІ) азотнокисла гуртНітрат ртуті (II) належить до групи тіолових отрут. Суть токсичного впливу полягає у вступі в реакції з меркаптогрупами ферментних систем клітин. Ізоляція цих груп інактивує дуже важливі ферментні системи.

Перші симптоми отруєння: печіння і металевий присмак у ротовій порожнині, біль за грудиною і в шлунку, задишка і прискорене серцебиття, головний біль і загальне нездужання. Трохи пізніше уражаються нирки, зменшується кількість сечі, в залишках з’являються білок, еритроцити та інші включення, виникають стоматити і гінгівіти. Серед складних уражень: шкода для нервової системи, різке зниження серцевої діяльності, шок, параліч, аж до летального результату.

Ртуть (ІІ) азотнокисла (нітрат ртуті (ІІ)) 1-водна купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ртуть (ІІ) азотнокислу (нітрат ртуті (ІІ)) 1-водну, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ртуть (ІІ) азотнокислу (нітрат ртуті (ІІ)) 1-водну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) азотнокисла) 1-водна за вигідною ціною, також замовити Нітрат ртуті (ІІ) (ртуть (ІІ) азотнокисла) 1-водна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.