Припій ПОС-61

672.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності припій ПОС-61. У нас можна купити припій ПОС-61 за доступною ціною. Припій ПОС-61 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна припою ПОС-61 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі припою ПОС-61 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

ПОС-61 – олов’яно-свинцевий припій, який використовують, аналогічно до попереднього виду, і для паяння, і для лудження електричної та радіоапаратури, а також для струмопровідних елементів з міді та латуні, тонких вивідних кінців й обмотувальної проводки. Крім того, підходить для роботи з друкарськими платами високоточних пристроїв з дуже герметичними швами, де й мови бути не може про перегрівання. Підвищена кількість олова в його складі, що знижує температуру плавлення, дає можливість працювати з надтонкими дротами, де перегрівання деталей також неприпустиме.

припій пос купитиВідсотковий склад: 61 % – олово (Sn), 39 % – свинець (Pb), 0,8 % – сурма (Sb).

Основні характеристики:

- низькотемпературний режим роботи;

- інтервал плавлення – 183-190 °С;

- максимальна t плавлення – 190 (4,7÷5,5 °С);

- приблизна t паяння – 190 °С;

- густина – 240 кг/м3.

Обидва види припоїв, на відміну від інших олов’яно-свинцевих модифікацій, характеризуються збільшеною чистотою і підходять для паяння в електромонтажних вузлах підвищених зон відповідальності. Паяти з їх допомогою допустимо, використовуючи звичайний паяльник і не хвилюючись про перегрівання апаратури.

Форма випуску: дріт або прутики (трубки). Може йти зі сосновою каніфоллю і без неї.

Діаметр: 0,5-5 мм.

Фасування: котушки (0,1 кг, 0,2 кг, 0,5 кг, 1 кг) і бухти (1 кг).

Якщо Вам потрібно купити гуртом припій ПОС-61, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на припій ПОС-61, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Припій ПОС-61 за вигідною ціною, також замовити Припій ПОС-61 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.