Припій ПОС-40

480 грн
480.00 грн
(ціна за 1 кг)

Припій – це сплав металів. Для легкоплавких припоїв це, як правило, сплав олова і свинцю. Саме ці метали становлять більшу частину в сплаві. Також у припої ПОС можуть бути присутніми і леговані метали, але їхня кількість у складі сплаву невелика. Домішки інших металів вводять в олов'яно-свинцеві припої для отримання певних характеристик (температури плавлення, пластичності, міцності, стійкості до корозії).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності припій ПОС-40. У нас можна купити припій ПОС гуртом за доступною ціною. Припій ПОС-40 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна припою ПОС Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку припою ПОС по всій території України. Ціна  припою ПОС-40 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі припою ПОС гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики припою ПОС

Припій – термін, що використовується ДСТУ для позначення пластичного матеріалу, застосовуваного при паянні. Паяння, в свою чергу, покликане поєднувати спеціально підготовлені металеві заготовки. Також є припої і для неметалевих деталей. Для досягнення бажаних результатів температура плавлення припою повинна бути нижчою, ніж температура плавлення матеріалів, що з’єднуються. Експлуатаційний термін залежить від того, наскільки правильною була застосована технологія і в яких умовах навколишнього середовища, власне, буде знаходитися діючий припій.

Найчастіше для цієї мети використовуються сплави, до складу яких входить олово, свинець, мідь, нікель, кадмій тощо. Найпопулярніші з них – олов’яно-свинцеві ПОС-40 і ПОС-61 з низьким електроопором і значною корозійною стійкістю. Ці припої універсальні, мають найвдаліший склад основних компонентів й ідеальні у співвідношенні ціни та якості.

Припої поділяються на м'які (легкоплавкі) і тверді. Для монтажу радіоапаратури застосовуються легкоплавкі припої, тобто такі, температура плавлення яких знаходиться в межах до 300 - 450 °C. М'які припої за параметрами міцності поступаються твердим, але для складання електронних приладів застосовуються лише м'які припої.

Найбільш поширені припої ПОС (припій олов'яно-свинцевий). Далі за коротким позначенням марки припою іде число, що показує відсотковий вміст у ньому олова. Так, в припої ПОС-40 міститься 40 % олова, а в припої ПОС-60, відповідно 60 %.

припій купити гуртБуває, що у користування потрапляє припій невідомої марки. Приблизно оцінити склад припою можна за непрямими параметрами:

1. Припої олов'яно-свинцевої групи мають температуру плавлення 183 - 265 °C. Якщо припій має яскравий металевий блиск, то в такому припої досить великий вміст олова (ПОС-61, ПОС-90).

2. Якщо ж припій темно-сірого кольору, поверхня матова, то в такому припої великий відсоток свинцю. Саме свинець надає припою своєрідний сіруватий відтінок.

3.Також, припої, в яких багато свинцю, дуже пластичні. Наприклад, прут діаметром 8мм з припою з великим вмістом свинцю (ПОС-30, ПОС-40) легко гнеться руками. Олово, на відміну від свинцю, надає припою міцність і твердість.

ПОС-40 – безсурм’яний припій, що застосовується як для паяння, так і для лудження. Ефективний відносно хімічної та електричної апаратури, компонентів, вироблених з оцинкованого заліза з герметичними швами, мідної монтажної проводки, кабельних наконечників, а також інших виробів зі заліза, сталі та латуні. Використовується для ремонту теплообмінників, холодильників, компресорів та трубопроводів.

Відсотковий склад: 39-41 % – олово (Sn), 59-61 % – свинець (Pb), 1,2 ÷ 2,0 % – сурма (Sb).

Основні характеристики:

- низькотемпературний режим роботи;

- інтервал плавлення – 183-238 °С;

- максимальна t плавлення – 235 (3,5÷4,5) °С;

- приблизна t паяння – 183 °С;

- густина – 238 кг/м3.

ПОС-90 (Sn 90 %, Pb 10 %). Цей припій застосовується при ремонті харчового посуду і медичного обладнання. Очевидно, що в ньому невеликий вміст свинцю (10%), який досить токсичний і його застосування в речах, що контактують з їжею і водою, є неприпустимим.

ПОС-30 (Sn 30 %, Pb 70 %). Даний припій застосовується в кабельній промисловості, а також він служить для лудіння і пайки листового цинку.

Припій ПОС купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом припій ПОС-40, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на припій ПОС-40, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Припій ПОС-40 за вигідною ціною, також замовити Припій ПОС-40 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.