Препарат Мастоприм

4200 грн
4200.00 грн
(ціна за 1 кг)

Мастоприм – це ветеринарний препарат для визначення в збірному молоці домішок анормального молока (або ж іншими словами – молозива). Його також застосовують для діагностики маститу у корів

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності мастоприм. У нас можна купити мастоприм за доступною ціною. Мастоприм  має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на мастоприм Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку мастоприму по всій території України.

Характеристики та використання мастоприму

Активним компонентом у препаратах для ідентифікації анормального молока є ПАР типу сульфанол. Але ці речовини не можуть встановити наявність маститного (анормального) молока в збірному молоці. Мастоприм має підвищену чутливість, оскільки до його складу також доданий гідроксид натрію. Компоненти беруть у наступних вагових пропорціях — сульфанол : їдкий натр, як 80:20. Для виготовлення даної субстанції, сульфанол сушать при температурі 95 - 100 оС протягом півгодини, додають натрію гідроксид і ретельно розтирають до утворення однорідного дрібного порошку в спеціальному барабанно-кульовому млині протягом 2 - 3 год, після чого розфасовують.

Принцип визначення анормального молока ґрунтується на хімічній реакції мастоприму з лейкоцитами молока. Молоко, відібране для проби, потрібно ретельно розмішати. Результат оцінюють за зміною консистенції: якщо утворилася гелеподібна маса, то результат позитивний, якщо ж суміш препарату і молока утворює однорідну рідину, то результат є негативним. Для досліджень готують водний розчин даного препарату. Препарат "Мастоприм" у кількості 3,5 г розводять у 100 см3 теплої очищеної води (30-35 оС). Розчин препарату перед використанням ретельно збовтують для рівномірного розподілу осаду. Отриманий водний розчин необхідно зберігати при кімнатній температурі не більше, ніж 24 години. Для аналізу молока його змішують із препаратом "Мастоприм" в об’ємному співвідношенні 10 мл до 5 мл. Для того, щоб не утворювалася піна, молоко необхідно вливати в розчин по стінці колби. Кислотність аналізованого молока може коливатися від 16 до 21 оТ, температура від +18 до 22 оС.

Якщо Вам потрібно купити оптом мастоприм, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на мастоприм, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Препарат Мастоприм за вигідною ціною, також замовити Препарат Мастоприм з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.