Паста ГОИ (ДОІ)

300.00 грн (ціна за 1 кг)

Пасти ГОИ – шліфувально-полірувальні пасти, створені на основі оксиду хрому (ІІІ). Призначені для шліфування й полірування сталевих сплавів (зокрема, і термозміцнених), а також кольорових металів, твердих пластичних мас та полімерів, скла (зокрема, оптичного), кераміки та предметів, виконаних з перерахованих матеріалів.

Залежно від розміру абразивних частинок оксиду хрому розрізняють чотири види (номери) пасти ГОИ

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності паста ГОИ. У нас можна купити паста ГОИ оптом за доступною ціною. Паста ГОИ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна пасти ГОИ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пасти ГОИ по всій території України. Ціна пасти ГОИ також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі пасти ГОИ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У різних галузях промисловості (десь частіше, а десь рідше) є необхідність виконувати шліфування й полірування різноманітних поверхонь. Найпопулярніший спосіб для проведення цих процесів вимагає застосування спеціального електроінструменту, який, в свою чергу, не обходиться без задіювання кам’яних насадок, наждакових кіл та стрічок. Тим не менш, ефект не буде достатнім, якщо використовувати тільки перераховані предмети. Отримати дзеркальний блиск можна, використавши додатково полірувальну пасту ГОИ.

Характеристики пасти ГОИ

ааста ГОИ купитиЦя паста має специфічний зовнішній вигляд – різної величини бруски зеленого кольору. Відтінки можуть бути найрізноманітнішими: від дуже світлих до максимально темних. Насиченість залежить від кількості основної речовини. Також у широкому доступі є м’які полірувальні кола, вже просочені пастою.

Паста ГОИ складається не тільки з абразивної хромової зелені, що надає зеленого забарвлення, а й зі сполучних речовин органічного походження, і з додаткових компонентів, добавок з активувальним та прискорювальним ефектами: гас, стеарин, силікагель тощо. Паста ГОИ має вигляд зелених брусків від світло-зеленого до темно-зеленого відтінку. Дана речовина складається з абразивного порошку оксиду хрому (ІІІ) та допоміжних органічних (жирових) сполук, а також активуючих добавок. Саме оксид хрому (III) надає пасті ГОИ зеленого кольору, і чим вищий процентний вміст оксиду хрому, тим паста темніша.

Матеріал був розроблений і вироблений в 1931-1933 рр. радянськими вченими з Державного оптичного інституту, від якого і отримав свою назву. Паста ГОИ (від Государственный оптический институт) - це паста для шліфування та полірування, на основі оксиду хрому (III) (неорганічна сполука з формулою Cr2O3). Здебільшого застосовується для шліфування та полірування твердих пластмас, сталевих сплавів (також і зміцнених), кольорових металів, оптичного скла, керамічних матеріалів.

Види пасти ГОИ

ТУ виділяє чотири номери продукту, в основу поділу на які покладено розмір абразивних частинок:

паста ГОИ гупт№ 1 – паста для чистового полірування, що дозволяє обробляти поверхню до дзеркального блиску. Колір – чорний з зеленим переливом. Абразивна здатність – 0,3-0,1 мкм. Склад частин: 65-70 – сесквіоксид хрому, 1,8 – силікагель, по 10 – стеарин та розщеплений жир, 2 – гас, 0,2 – гідрокарбонат натрію;

№ 2 – паста для тонкого полірування, що дає дзеркальний блиск. Колір – темно-зелений. Абразивна здатність – 7-1 мкм. Склад частин: 65-74 – сесквіоксид хрому, 1 – силікагель, по 10 – стеарин і розщеплений жир, 2 – гас, 2 – цис-9-октадеценова кислота, 0,2 – гідрокарбонат натрію;

№ 3 – паста для середнього шліфування, що прибирає з оброблюваної поверхні штрихи і дає рівний блиск. Колір – зелений. Абразивна здатність – 17-8 мкм. Склад частин: 70-80 – сесквіоксид хрому, 2 – силікагель, по 10 – стеарин і розщеплений жир, 2 – гас;

№ 4 – паста для грубого шліфування, що прибирає з оброблюваної поверхні найдрібніші подряпини і дає матовість. Колір – світло-зелений. Абразивна здатність – 40-18 мкм. Склад частин: 75-85 – сесквіоксид хрому, 2 – силікагель, 10 – стеарин, 5 – розщеплений жир, 2 – гас.

Виробляється паста ГОИ у вигляді брусків і спеціальних просочених пастою полірувальних кіл.

Пасту ГОИ купити

Якщо Вам потрібно купити оптом пасту ГОИ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пасту ГОИ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Паста ГОИ (ДОІ) за вигідною ціною, також замовити Паста ГОИ (ДОІ) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.