Папір пергаментний рулонами

12000 грн
120.00 грн
(ціна за 1 кг)

Пергаментний папір – спеціальний тип паперу підвищеної щільності, що виготовляється з фільтрувального з пористою структурою. Є бар’єром для жиру і вологи.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пергаментний папір. У нас можна купити пергаментний папір оптом за доступною ціною. Пергаментний папір має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна пергаментного паперу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пергаментного паперу по всій території України. Ціна пергаментного паперу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці пергаментного паперу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики пергаментого паперу

Пергаментний папір – спеціальний тип паперу підвищеної щільності, що виготовляється з фільтрувального з пористою структурою. Є бар’єром для жиру і вологи. Виробництво пергаментного паперу виглядає як обробка фільтрувального паперу за допомогою 50 %-го розчину сульфатної кислоти. В результаті цього процесу певна кількість целюлози піддається руйнуванню і закриваються пори. Після чого необхідно ще здійснити примусове підсушування.

Сфери застосування і особливості пергаментного паперу

Цей матеріал знаходить широке застосування в різних галузях. Це медицина і фармацевтика. Це також меблева промисловість і текстильне виробництво. А що вже говорити про застосування пергаменту в харчопромі та побуті, використовуваного для випікання і створення різної кондитерки. Якщо в основу розподілу покласти царину застосування, то можна виділити технічний тип і, власне, харчовий, який і здобув найбільшу популярність у наші дні.

Технічний пергаментний папір стійкий до значних температурних показників, має антистатичні властивості. З ним не відбуваються такі процеси, як стирання і розтягування, його можна склеювати за допомогою різноманітних клеїв.

Харчовий, у свою чергу:

- стійкий до температур у діапазоні до 220 °C, тому підходить для використання в різних типах плит (газові, електричні, мікрохвильові);

- зберігає форму і цілісність випічки; - запобігає прилипанню тіста до форми для запікання, не вимагаючи використання жиру;

 - має чудові ергономічні характеристики; - підходить для експлуатації в якості пакувального матеріалу для харчових продуктів, як заготовок, так і готової до вживання їжі (бутербродів, м’яса, риби тощо);

- гарантує доступ до упакованої їжі кисню і, в той же час, не пропускає всередину запахи ззовні;

- не прилипає до їжі, не пропускає жир і вологу;

- позбавлений будь-якого запаху і смаку, має нейтральний pH, стерильний, високоміцний і еластичний;

- його поверхня чиста, без волокнистих домішок і пилу;

- безпечний для здоров’я, оскільки виробляється з натуральної сировини.

І при всьому цьому ціни на харчовий пергамент перебувають у доступних межах, що пояснює його популярність не тільки серед спеціалізованих підприємств, а й в побутових умовах, у господинь. Як вибрати хороший пергамент для випічки? При купівлі та застосуванні варто звернути увагу на такі аспекти:

1. Наявність спец. поверхні з обох боків.

2. Нерозмокання в гарячій воді.

3. Відсутність утворення крихт при високих температурах.

Ну і, звичайно ж, бажано пройтися переліченими вище пунктами, які цілісно описують вартий уваги пергаментний папір. Якщо все так, запам’ятайте виробника і користуйтеся далі винятково цим товаром, адже знайти хороший аналог в наш час не так вже й просто.

Якщо Вам потрібно купити оптом пергаментний  папір, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пергаментний папір, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.    

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Папір пергаментний рулонами за вигідною ціною, також замовити Папір пергаментний рулонами з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.