Фільтрувальний картон

180.00 грн (ціна за 1 кг)

Сучасний фільтрувальний картон застосовують у цілому ряді технологічних процесів. При очищенні різних рідин картонний фільтр не тільки утримує велику кількість колоїдних частинок, але й очищає рідину від різних мікроорганізмів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фільтрувальний картон. У нас можна купити фільтрувальний картон оптом за доступною ціною. Фільтрувальний картон має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фільтрувального картону Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку фільтрувального картону по всій території України. Ціна фільтрувального картону також залежить від обсягів закупівлі. При покупці фільтрувального картону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Багато процесів виробництва продуктів харчування в харчовій промисловості пов'язані з очищенням розчинів або суспензій від забруднювальних речовин. Фільтрація незамінна при виробництві бутильованої чистої і мінеральної води, вина, пива, квасу, алкогольних напоїв. Через систему фільтрів пропускають цукрові сиропи, настоянки, овочеві і фруктові екстракти та соки.

Фільтрування – поширений та універсальний спосіб очищення будь-якої рідини від великих і дрібних частинок. Процес фільтрації позначається не тільки на зовнішньому вигляді напоїв, наприклад, при освітленні вина, квасу, пива, лікеро-горілчаної продукції, а й на смакових якостях напоїв.

При проведенні фільтрації використовується фільтрувальний картон для харчових рідин. Чим якіснішим буде матеріал для фільтрації, тим кращою вийде готова продукція.

Сучасний фільтрувальний картон застосовують у цілому ряді технологічних процесів. При очищенні різних рідин картонний фільтр не тільки утримує велику кількість колоїдних частинок, але й очищає рідину від різних мікроорганізмів. Фільтрувальний картон має ряд переваг:

  •  висока абсорбуюча здатність;
  •  стійкий до механічного впливу;
  •  підвищена вологостійкість;
  •  може застосовуватися для фільтрації в'язких рідин;
  •  його можна використовувати для фільтрації рідин при низькій температурі;
  •  стійкий до деформацій;
  •  стійкий до кислот і лугів.

Фільтрувальний картон виготовляють із целюлозного волокна з додаванням деяких компонентів, які підсилюють високу затримуючу здатність фільтра. Такий картон міцний, здатний витримати гідроудари, зміну тиску. Даний фільтрувальний матеріал можна стерилізувати парою або гарячою водою.

При проціджуванні рідини великі частинки залишаються на поверхні фільтрувального картону, а частинки дрібної фракції проникають углиб фільтра і застрягають у порах матеріалу. Якісний картон можна застосовувати багаторазово. Якщо через деякий час пропускна здатність фільтра знижується – значить, забилися пори. Такий картон не використовують, а спалюють або пускають на компост.

Крім використання в харчовій промисловості, фільтрувальний картон знаходить своє застосування у фармацевтичній галузі при виробництві біологічних і лікарських препаратів, вакцин та ін'єкцій. У хімічній промисловості за допомогою фільтрувального картону очищають луги, органічні та мінеральні кислоти, високоагресивні розчини, рідкі мінеральні добрива.

Якщо Вам потрібно купити оптом фільтрувальний картон, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фільтрувальний картон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фільтрувальний картон за вигідною ціною, також замовити Фільтрувальний картон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.