Фільтрувальний папір

28800 грн
360.00 грн
(ціна за 1 кг)

1 кг (520*600 мм)

10 кг (520*600 мм)

77 кг (нерізаний)

Фільтрувальний папір – це паперовий бар’єр певного ступеня проникності, що є складним n-компонентним композиційним матеріалом, який встановлюється перпендикулярно до потоку повітря або рідини.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фільтрувальний папір. У нас можна купити  фільтрувальний папір оптом за доступною ціною. Фільтрувальний папір  має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна  фільтрувального паперу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна фільтрувального паперу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці  фільтрувального паперу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Купити фільтрувальний папір

Якісний аналіз у лабораторних умовах дуже важливий, і з цим важко не погодитися. А для того, щоб результати досліджень були якнайточнішими, необхідно використовувати правильне обладнання і супутні матеріали на всіх етапах роботи. Процес фільтрування і застосовуваний при ньому фільтрувальна папір – ключовий момент в отриманні коректних даних лабораторного вивчення. Адже це так важливо не звести всі старання нанівець на завершальній стадії дослідження. Особливо, якщо мова йде про кількісний розрахунок осаду в речовині.

Фільтрувальний папір – це паперовий бар’єр певного ступеня проникності, що є складним n-компонентним композиційним матеріалом, який встановлюється перпендикулярно до потоку повітря або рідини. З одного боку, це маленька деталь дослідних процесів, з іншого – дуже важливий компонент, який забезпечує досягнення високоточних результатів. Від його якості безпосередньо залежить те, наскільки цілісно будуть розділені різнорідні частинки єдиної суміші (кожна група з певними властивостями), тобто якість усього фільтрувального процесу.

Фільтрувальний папір обов’язково повинен бути якісним, однієї його присутності недостатньо. Тільки в тому випадку, коли ви використовуєте якісний матеріал, можна досягти бажаного результату.

Вартий уваги фільтрувальний папір має такі характеристики:

 • оптимальна для конкретного аналізу швидкість фільтрації (висока, середня, середньо-низька);
 • необхідна ширина паперу (товстий, середньої товщини, тонкий і дуже тонкий);
 • бажаний тип поверхні (шорстка і гладка).

Також варто звертати увагу на такі показники, як стійкість до розриву при намоканні, рівність поверхні, ширина пор, просочення тощо.

Папір для фільтрації в листах

Папір для фільтрації широко застосовується в різних сферах діяльності. Його використовують у навчальних закладах при виконанні лабораторних робіт з хімії. Його застосовують у лабораторіях різного спрямування для визначення кількісного та якісного складу того чи іншого компоненту в матеріалі. Вводять до беззольних фільтрів. Усувають домішки з різноманітних рідин. Також реставрують художні роботи, коли є необхідність видалити надлишок фарби з полотна. З його участю проводять очищення потоків у автомоторах, двигунах с/г техніки, промкомпресорах, тепловозах, газових турбінах тощо.

У зв’язку з настільки широким спектром застосування, існує багато різних видів, марок і форм фільтрувального паперу. Кожен – з унікальними властивостями і характеристиками, вироблений зі спеціальних матеріалів і з застосуванням спеціальних технологій створення. Перед технологами, які працюють над виготовленням того чи іншого виду фільтра, стоїть конкретне завдання: забезпечити саме той набір фільтрувальних властивостей, які знадобляться для виконання певних завдань.

Незважаючи на різноманітність фільтрувального паперу, до всіх його видів висувається низка загальних вимог: достатня міцність, фізико-механічні характеристики, стійкість до впливу агресивних середовищ і підвищених температур.

Процеси, в яких може застосовуватися папір для фільтрації:

 • очищення хімреактивів і розчинів від грубих домішок;
 • чищення гальванічних ванн;
 • фільтрація води, олій, сироваток, екстрактів, есенцій, сольових розчинів і хімічних речовин (кислоти, сахароза тощо);
 • відокремлення і визначення кількості завислих компонентів рідин;
 • аналіз ґрунту;
 • захист робочих поверхонь;
 • реставрація матеріалів, усунення зайвої фарби з полотна;
 • поглинання неагресивних рідких речовин;
 • виготовлення беззольних фільтрів.

Як бачимо, папір для фільтрування необхідний у лабораторіях медичних, фармацевтичних, харчових, косметичних та інших установ. Також він активно використовується у фотосправі і художниками-реставраторами. Може мати різні форми і розміри, вибір яких визначається метою застосування. Без перебільшень, спеціальний папір – найпоширеніший матеріал для фільтрації.

Папір для фільтрації від компанії Система Оптимум характеризується високою якістю(стійкість до руйнування, поліпшена утримувальна здатність, хороша швидкість фільтрації) і може бути використаний для різних завдань. Транспортування відбувається в упакуванні, яке унеможливлює забруднення. Примітно, що ціни на фільтрувальний папір, які пропонує наша компанія – одні з найкращих на вітчизняному ринку.

Де замовити в Україні?

Щоб не заплутатися у всій різноманітності паперу для фільтрування, яку пропонує сучасний ринок, при виборі зверніть увагу на такі моменти:

 • міцність. Ця характеристика визначає, який тиск реактивів здатний витримувати матеріал;
 • ефективність. Мається на увазі розмір часток, здатних прослизати крізь фільтр;
 • сумісність. Тобто, з якими реагентами цей вид паперу можна застосовувати, а з якими не варто через можливе його руйнування під дією агресивних складників досліджуваної суміші, у процесі нагрівання і т.д.;
 • ємність. Визначається кількість частинок, які здатна утримувати 1 одиниця паперу в процесі фільтрування.

Якщо Вам потрібно купити оптом фільтрувальний папір, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фільтрувальний папір, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фільтрувальний папір за вигідною ціною, також замовити Фільтрувальний папір з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.