Фільтри беззольні «синя, біла, червона стрічка», 100 шт

21.6 грн
21.60 грн
(ціна за 1 упаковку)

55 мм
70 мм
90 мм
110 мм
125 мм
150 мм
180 мм

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобилося купити беззольні фільтри? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум». У наявності – різні варіанти цих фільтрувальних матеріалів (блакитна, біла та червона стрічки), що відповідають вимогам та доступні для придбання за гарною ціною. Здійснюємо поставки товару в усі регіони України у мінімальні терміни. Гарантуємо належну якість кожної товарної одиниці. На великі замовлення лабораторного приладдя можливі знижки у персональному порядку.

Фільтри беззольні: основна технічна інформація

Беззольні (знезолені) фільтри – це целюлозні круги встановлених діаметрів, створені методом вирубки з особливо очищеного від домішок фільтрувального паперу (актуальна обробка кислотним складом). Для їх виготовлення може використовуватися папір таких марок: ФБ, ФМ, ФС, ФОБ та ФОМ (зі швидкою, повільною, середньою, дуже швидкою та дуже повільною фільтрацією, відповідно). Поділ ґрунтується на пористості, яка, у свою чергу, зумовлює призначення та фільтрувальну здатність. Відмінна пористість цих фільтрувальних матеріалів пояснює можливість затримки і пропуску частинок різного діаметру. Крім цього, варіюються якість і швидкість фільтрації. Знезолені паперові фільтри застосовуються спільно з лійкою Бюхнера та для фільтрування під тиском.

Загальні вимоги до беззольних фільтрів:

 • рівномірність просвіту;
 • високий рівень чистоти (не допускаються жодні забруднення);
 • відсутність у структурі заліза, низька зольність (не більше 0,01 %), внаслідок знезолювання кислотою;
 • гарантована свобода від можливих залишкових кислот, що використовуються в низці виробничих процесів;
 • відсутність складок, розривів кромок та нехарактерної дірчастості;
 • відповідність призначення таким параметрам, як опір на продавлювання у вологому вигляді та роздільна здатність (затримка осаду);
 • пропорційність фільтрувальної здатності (часу фільтрування дистиляту заданого об’єму крізь апробований зразок, складений за типом лійки);
 • підвищена стійкість в ході фільтрації, зокрема й гарячих розчинів (нейтральних, лужних і кислих).

Діаметри беззольних фільтрів, що випускаються: 55, 70, 90, 110, 125, 150 і 180 мм. Відповідно до них, слід підбирати діаметр лабораторної лійки, використовуваної для фільтра. Наприклад, для 55-міліметрового фільтра підійде лійка 25 мм, для 70-міліметрового – 36 мм тощо.

Упаковка – окрема на кожні 100 штук.

Беззольні фільтри: призначення та сфери застосування

За допомогою цих фільтрів здійснюють кількісний і ваговий аналіз, напірне та вакуумне фільтрування. Їх застосовують, коли потрібно фільтрувати розчини і відділяти осад.

Застосування знезолених фільтрів є актуальним для лабораторій різних сегментів функціонування, як от науково-дослідного, фармацевтичного, парфумерного та харчового. Вони необхідні підприємствам нафтохімії, у будівництві, використовуються при виготовленні ювелірних виробів та електронних елементів. Не обходяться без них оборонна, гірничодобувна та сталеливарна промисловості, лабораторії шкіл, коледжів, університетів тощо.

Ось кілька прикладів використання цих фільтрів:

 • аналіз складу цементу, глини, заліза або його сплавів методом гравіметрії;
 • вимірювання гіпсових/вапняних суспензій на електростанціях;
 • випробування металів у металургійних лабораторіях;
 • вивчення ґрунту (первинна фільтрація, що дозволяє відокремити тверді частини від рідких);
 • аналіз молока (встановлення обсягу твердого осаду та пробопідготовка до атомно-абсорбційної спектрометрії в якості чистого фільтра-аналізатора);
 • визначення входження золи та ПХД у харчові продукти;
 • залучення при озоленні проб фруктового соку для фотометричного встановлення речовин, наприклад, фосфатів;
 • перевірка повітря на радіонукліди та виділення слідових кількостей елементів;
 • дослідження води, стоків та осаду визначенням сухої ваги при спалахуванні (екологічний аналіз).

Синя, біла та червона стрічки: особливості

Пропонуємо купити фільтри таких позначень:

Синя стрічка. Повільнофільтрувальні матеріали із фільтр-паперу ФМ (фільтруюча здатність – 45-100 с.). Характеризуються вузькими порами (розмір – у діапазоні 7-15 мкм) та великою щільністю. Покликані розділяти розчини та дрібнокристалічний осад. Утримують такі речовини, як, зокрема, окис міді або сульфат барію, осаджений при t 80-100 °C (гаряче-осаджений BaSO4). Що стосується затримки холодно-осадженого сірчанокислого барію (при t менше 80 °C), то вимогами стандартів це не регламентується. Опір продавлюванню – щонайменше 7 кПа.

Біла стрічка. Середньофільтрувальні фільтри з паперу марки ФС (фільтрування відбувається, в середньому, зі швидкістю 26-45 с.). Пори – 7-20 мкм. Найбільш широко задіюваний в аналітичних процесах варіант. Від розчинів відокремлюються середньозернисті осади. Затримується холодно-осаджений сульфат свинцю та аналогічні осади. Опір продавлюванню – не менше 6 кПа.

Червона стрічка. Швидкофільтрувальні фільтри зі швидкою фільтрацією (16-26 с.). Марка паперу – ФБ. Приблизний розмір пір – 13-25 мкм. Відокремлює від розчинів творожисті та крупнокристалічні осади. Затримує сірчанокислий свинець гарячого осадження та осади, які йому аналогічні. Опір продавлюванню – мін. 5 кПа.

Купити беззольні фільтри з доставкою по Львову та Україні

Компанія «Система Оптимум» працює по всій Україні. На постійній основі співпрацює з багатьма підприємствами та установами медичного, фармацевтичного, харчового, нафтохімічного та інших напрямків. Здійснює поставки різного лабораторного обладнання, інвентарю та супутніх матеріалів у всі регіони країни оперативно та в найкращому вигляді.

Купити знезолені фільтри (синю/білу/червону стрічки) «Система Оптимум» пропонує недорого та в будь-яких необхідних обсягах. Замовлення приймаються як онлайн (через кошик сайту), так і в телефонному режимі. Кожна заявка опрацьовується швидко кваліфікованим менеджером. Варіанти доставки та оплати – на вибір покупця.

Замовляйте беззольні фільтри у нас – ми готові відправити їх вам без зволікань.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фільтри беззольні «синя, біла, червона стрічка», 100 шт за вигідною ціною, також замовити Фільтри беззольні «синя, біла, червона стрічка», 100 шт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.