Паладій (ІІ) хлористий (хлорид паладію (ІІ))

2400.00 грн (ціна за 1 г)

Паладій (II) хлористий (хлорид паладію (ІІ), дихлорид паладію) – неорганічна хімічна речовина, порошкоподібна кристалічна сполука хлору і паладію темно-червоного/брунатного кольору з класу солей. Це одна з найважливіших простих сполук паладію.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності хлорид паладію. У нас можна купити хлорид паладію оптом за доступною ціною. Хлорид паладію має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна хлориду паладію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлориду паладію по всій території України. Ціна паладію хлористого також залежить від обсягів закупівлі. При покупці хлориду паладію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики паладію (ІІ) хлористого

Паладій (II) хлористий (хлорид паладію (ІІ), дихлорид паладію) – неорганічна хімічна речовина, порошкоподібна кристалічна сполука хлору і паладію темно-червоного/брунатного кольору з класу солей. Це одна з найважливіших простих сполук паладію. Гігроскопічна, стабільна, несумісна з потужними окисниками. Вміст шляхетного металу найчастіше – 59-60,2 %. Слабо розчиняється в гарячій воді, в холодній трохи краще (у незначній кількості), легко – в хлористому водні та органічних розчинниках; на повітрі розпливається. З метилціанідом і нітрилом бензойної кислоти створює добре розчинні в органічних розчинниках суміші. Молярна маса – 177,33 г/моль, густина – 4 г/см³, t кипіння – 100 °С, t плавлення (з розкладанням) – 679 °С. Формула – PdCl2.

Отримання хлориду паладію (II) відбувається, відповідно, з паладію і хлору. Хлор діє на метал при температурних показниках червоного розжарювання.

Застосування хлористого паладію (ІІ)

Дихлорид паладію найчастіше застосовується в лабораторному синтезі різноманітних сполук, що містять паладій. Його зважують, розчиняють у воді, дещо підкисленій соляною кислотою. Він є каталізатором у реакціях деяких органічних речовин, наприклад, у Вакер-процесі синтезу метилформальдегіду з етену, в перетворенні ненасичених вуглеводневих сполук в ефіри, перевінілюванні (нагрівання суміші вінілацетату і вищої карбонової кислоти за участю хлориду паладію (ІІ)), виготовленні етиленгліколю. Його застосовують для створення прискорювачів гідрування, паст, що містять паладій, електролітів паладіювання, для активізації поверхонь друкованих плат. Виступає джерелом, реагентом в отриманні численних сполук і порошків паладію, призначених, зокрема, для боротьби з грибками, подагрою, а також застосовується для створення антибіотиків, бета-блокаторів, препаратів з кальційміметичною дією.

Паладію (II) хлорид у більшій чи меншій мірі застосовується в таких галузях, як: керамічна і порцелянова промисловість, фотосправа і гальваностегія.

Упакування, транспортування, зберігання

Упакування цієї речовини відбувається, як правило, в скляну або полімерну тару (банки, ампули). Може бути варіант скло + полімерна вкладка. Перевезення можливе будь-яким видом транспорту. Зберігати, як і переважну більшість хімічних речовин, необхідно в сухому, прохолодному, досить вентильованому приміщенні, в щільно закритому упакуванні виробника і при відсутності безпосереднього контакту з іншими, несумісними, реактивами. Термін зберігання визначається виробником, орієнтовно становить 3 роки.

Важливо: оскільки ця субстанція за деяких умов використання може проявляти канцерогенні властивості, потрібно це враховувати при роботі з нею.

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорид паладію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид паладію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Паладій (ІІ) хлористий (хлорид паладію (ІІ)) за вигідною ціною, також замовити Паладій (ІІ) хлористий (хлорид паладію (ІІ)) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.