Олово в гранулах (гранульоване олово)

4800.00 грн (ціна за 1 кг)

Гранульоване олово широко використовується у науково-дослідних лабораторіях. Гранули олова максимально швидко вступають в реакцію з різноманітними хімічними сполуками.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності олово в гранулах. У нас можна купити олово в гранулах оптом за доступною ціною. Олово в гранулах має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна гранульованого олова Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гранульованого олова по всій території України. Ціна гранульованого олова також залежить від обсягів закупівлі. При покупці гранульованого олова оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Олово в гранулах (Sn) – це невеликі частинки металу сріблясто-білого кольору з атомною масою 118.012. За своєю будовою олово в гранулах належить до легких металів.

Фізичні властивості олова в гранулах

Температура плавлення олова в гранулах становить 231.9 °С, а температура кипіння – 2602 °С. У твердому стані при температурі 20 °С гранульоване олово має густину 7,3 г/см³. При температурному режимі нижче, ніж - 33 °С гранули олова перетворюються у дрібний порошок сірого кольору.

Практичне застосування гранульованого олова

Сьогодні олово в гранулах використовують в якості корозійностійкого, нетоксичного та безпечного покриття для різних предметів. За допомогою олова відбувається виготовлення тари для харчових продуктів. Крім того, олово відмінно взаємодіє з іншими металами. У поєднанні з міддю олово утворює бронзу. Суміші солей олова традиційно використовують як барвник для вовняних виробів. Гранульоване олово широко використовується у науково-дослідних лабораторіях. Гранули олова максимально швидко вступають в реакцію з різноманітними хімічними сполуками. Гранульоване олово дуже зручно вимірювати за допомогою спеціалізованого лабораторного обладнання. Найчастіше гранульоване олово має форму лусочок або краплин невеликих розмірів, що спрощує проведення аналізів.

Техніка безпеки під час використання олова в гранулах

Під час роботи з даною речовиною необхідно використовувати спецодяг та засоби індивідуального захисту: захисні окуляри, респіратор, гумові рукавички. Приміщення, в яких проводяться роботи з гранульованим оловом, мають бути оснащені якісною вентиляцією. Всі хімічні аналізи за участю цього металу слід проводити виключно у спеціальній витяжній шафі. Зберігати олово в гранулах необхідно в закритих приміщеннях складського типу. Якщо Вам потрібно купити гуртом гранульоване олово, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на олово в гранулах, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва tin, stannum
Хімічна формула Sn
Назви-синоніми гранульоване олово, ста́ній, ци́на 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Олово в гранулах (гранульоване олово) за вигідною ціною, також замовити Олово в гранулах (гранульоване олово) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.