Сульфат олова (олово сірчанокисле)

1710.00 грн (ціна за 1 кг)

Олово (II) сірчанокисле (сульфат олова (II)) – неорганічна речовина, сіль металу олова і сульфатної кислоти, що має вигляд білої порошкоподібної маси, яка складається з дрібних безбарвних парамагнітних кристалічних утворень з перламутровим відблиском. Досить стабільна, але до вологи проявляє підвищену чутливість. Рясно розчиняється у воді (4320 г/л при 25 °C). Зі сильними окислювальними речовинами не сумісна.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сульфат олова. У нас можна купити сульфат олова гуртом за доступною ціною. Олово сірчанокисле має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна олова сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату олова по всій території України. Ціна олова сірчанокислого також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі сульфату олова гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сульфату олова

При нагріванні розкладається, при контакті з гарячою водою піддається гідролізу, а взаємодія з повітрям призводить до її поступового окислення. Компонування зі сульфатами лужних металів дає сольові комплекси.

Молярна маса – 214,77 г/моль, густина – 4,18 г/см3, t кипіння – 732 °C, t плавлення з розкладанням – 360 °C. Формула – SnSO4.

Головний промисловий метод отримання сульфату олова з виходом 87 % чистої речовини виглядає як синтез з хлориду олова або інших його солей у формі розбавлених розчинів. Суть полягає в тому, що сорбція стануму катіонітом з розчинів нейтрального або слабокислого типу є дуже ефективною, а поглинання в насичених розчинах сірчаної кислоти відбувається легко. Якщо застосувати в цьому процесі маточний розчин, вихід буде 95 % і більше. Якісною вважається сполука, що містить основної речовини від 97 %. Якщо ця цифра менша, сульфат олова – низькопробний.

Олово (II) сірчанокисле в плані застосування

Ця речовина застосовується в лабораторіях і на виробництві. Крім того, що є популярним хімічним реактивом, вона бере участь у таких процесах:сульфат олова купити

  • - вилуження;
  • - гальванічне виробництво;
  • - приладобудування;
  • - нанесення олова на деталі;
  • - видалення пероксиду водню в органічному розчині;
  • - моріння в ЛФ і друкованій галузях.

Безпечно чи ні? Якщо вам потрібно працювати з цим продуктом, а тим більше, довго і часто, ви повинні знати важливу інформацію. Будьте обережні! Ця субстанція здатна подразнювати дихальні шляхи і слизові, особливо, очей. Уникайте прямого контакту цих органів зі сульфатом олова, використовуйте респіратор, спецодяг та ЗІЗ. Якщо, все ж, попадання до організму уникнути не вдасться, необхідно звернутися за допомогою до лікаря.

Упакування, перевезення та зберігання

Як правило, сірчанокисле олово (II) поміщають у пластикові бочки або барабани ємністю 25 кг. Транспортувати його необхідно в критих ТЗ. Використовувати для цього допустимо авто-, залізничний та інші типи транспорту, крім водного. Приміщення для зберігання повинно бути сухим і добре вентильованим з постійними температурними показниками в діапазоні 0-6 °C. Зберігайте сульфат олова (II) в упакуванні виробника, уникаючи контакту з вологою. Термін придатності згідно гарантії: 24 місяці від дати виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом олово сірчанокисле, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат олова, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва tin(II) sulfate, stannous sulfate
Хімічна формула SnSO4
Назви-синоніми сульфат олова, олово сірчанокисле

Вага

фасування 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат олова (олово сірчанокисле) за вигідною ціною, також замовити Сульфат олова (олово сірчанокисле) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.