Хлорид олова (ІІ) (олово (ІІ) хлористе)

1980.00 грн (ціна за 1 кг)

Хлорид олова (II) – це неорганічна сполука у вигляді білої кристалічної твердої речовини з формулою SnCl2. Хлорид олова не має запаху або має легкий запах хлористоводневої кислоти. Він утворює стабільний дигідрат, але водні його розчини нестабільні і піддаються гідролізу, особливо, при підвищених температурах. Олово двохлористе широко використовується як відновник. Хлорид олова досить стабільний, але чутливий до вологи. Несумісний зі сильними основами, сильними окисниками, хімічно активними металами, перекисом водню. Його густина 3,95 г/см3. Температура плавлення 247 °C. Олово (ІІ) хлористе отруйне при ковтанні, подразнює шкіру і очі.  Безводний реактив отримують дією безводного хлористого водню на металічне олово.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорид олова (ІІ). У нас можна купити олово (ІІ) хлористе оптом за доступною ціною. Олово (ІІ) хлористе має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна олова (ІІ) хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлориду олова (ІІ) по всій території України. Ціна олова (ІІ) хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі олова (ІІ) хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики олова (ІІ) хлористого

Олово (II) хлористе (хлорид олова (II), двохлористе олово, станат, E512) – один з двох хлоридів олова поряд зі станітом (хлорид олова (IV). Потужний відновник, але слабка окислювальна речовина. Активно використовується в лабораторній практиці при проведенні різних дослідницьких робіт. Має вигляд білої твердої порошкоподібної маси, що складається з кристалічних структур. Добре розчиняється у воді (83,9 г/100 мл), а також у спиртах, ефірах та ацетоні. Плавлення і кипіння відбуваються без розкладання. Перебування на відкритому повітрі призводить до гідролізу вологою і окислення киснем, розведення розчину – до випадання в осад. Вступає в реакції з аміачною водою і лугами. Кристалогідрат називають олов’яною сіллю.

Молярна маса – 189,6 г/моль, густина – 3,95 г/см³, t плавлення – 247 °C, t кипіння – 652 °C. Формула – SnCl2.

хлорид олова формула

Отримання цієї речовини відбувається при з`єднанні стануму з хлором, соляною кислотою або хлоридами інших металів (процес розчинення). Також можлива кристалізація хлориду олова у водному середовищі й нагрівання олова в струмі хлороводню. Хлорид олова (ІІ) є потужним відновником. Може бурхливо реагувати з окисниками. Взаємодіє зі спалахом з трифторидом брому. Дана речовина каталізує полімеризацію етиленоксиду. Його суміш з карбідом кальцію також може займатися. Олово (ІІ) хлористе має сильно екзотермічну реакцію з водними розчинами перекису водню з концентрацію, яка перевищує 3 %.  

Олово (II) хлористе і його застосування

хлорид олова купитиСтанат застосовується в широкому спектрі галузей з різною метою. Так, у текстильній індустрії він виступає протравою при фарбуванні тканин. У хімічній промисловості двохлористе олово використовується в якості каталізатора в деяких хімічних реакціях, наприклад, у полімеризації оксиранів, а також для синтезу олова і як реагент для виявлення йоду, хлору, Hg2+, Fe3+ тощо. В органічному синтезі є поширеним відновником. У зварювальних процесах – складовою флюсу. У харчопромі добавка до їжі E512 виконує роль емульгатора, тобто змішує між собою не змішувані в звичайних умовах компоненти (воду з жиром/олією тощо).

Також хлорид олова бере участь у таких процесах:

  • - знебарвлення нафтових мастил;
  • - адгезійна обробка скла і пластмас перед нанесенням металевого шару;
  • - лудіння металевих виробів;
  • - нанесення олов’яного покриття на сталь електрохімічним методом;
  • - сріблення дзеркал і створення інших легких металевих шарів;
  • - перевірка справжності злитків золота.

Використовується ця сіль олова у виробництві барвників, фармацевтичних препаратів і як дубник. Розчин хлориду олова (II), що містить трохи соляної кислоти, застосовується для лудіння сталі. Дану субстанцію використовують як протраву в текстильній промисловості, що сприяє утворенню більш яскравих кольорів з деякими барвниками. Цей реактив також знаходить застосування як каталізатор у синтезі перекису ацетону. Його використовують для сріблення дзеркал, а також в якості аналітичного тесту для Hg2+. Хлорид олова може бути використаний для перевірки наявності сполук золота. Олово двохлористе стає яскраво- фіолетовим у присутності золота. - перевірка справжності злитків золота.

Хлорид олова (II) і безпека

Ця речовина не особливо токсична, пожежо- та вибухобезпечна, все ж пил, утворений нею, може призвести до подразнення шкірних покривів, слизових і органів дихання. Тому, працюючи з нею, дотримуйтеся нескладних правил техніки безпеки. Застосовуйте ЗІЗ, подбайте про хороше вентилювання приміщення, використовуйте при необхідності витяжну шафу.

Перевезення і зберігання. Перевозити цей реактив допустимо в залізничному і автотранспорті, в критих засобах, при обов’язковому дотриманні вимог до перевезення на кожному з них. Зберігання необхідно виконувати в критих сухих коморах, оснащених хорошою системою вентилювання і обмежених від проникнення всередину прямого сонячного випромінювання. Взимку склади повинні опалюватися. В таких умовах гарантійний термін зберігання продукту становить 12 місяців від дати виготовлення.

Хлорид олова (ІІ)  купити

Якщо Вам потрібно купити оптом олово (ІІ) хлористе, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид олова (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид олова (ІІ) (олово (ІІ) хлористе) за вигідною ціною, також замовити Хлорид олова (ІІ) (олово (ІІ) хлористе) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.