Тетрафторборат олова (ІІ) (олово борфтористе) 30 % розчин

720.00 грн (ціна за 1 кг)

Олово борфтористе (тетрафторборат олова (II)) – це прозора, позбавлена кольору рідка речовина. Може випадати в осад і набувати відтінку. Відсутність забарвлення і наявність у складі в малих кількостях таких компонентів, як сульфати, хлориди та залізо, визначає багато в чому властивості й сфери використання цієї речовини.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності олово борфтористе (тетрафторборат олова (ІІ)) 30 % розчин. У нас можна купити олово борфтористе 30 % розчин гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна тетрафторборату олова (ІІ) 30 % розчину Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Олову як металу характерна висока хім. стійкість. Воно має такі оксиди:

- SnO – 2-валентний станум у формі чорного порошку, сильний окислювач;

- SnO2 – 4-валентний станум у формі білого порошку.

Формула борфтористого олова  – Sn(BF4)2.

Застосування олова борфтористого (тетрафторборат олова (ІІ)) 30 % розчину

Випускається цей продукт у вигляді розчину, найчастіше, 30 %-го, а застосовується як електроліт у покритті металевих поверхонь олов’яними сплавами (гальваніка). Такі покриття захищають вироби від корозійних впливів і мають чудові антифрикційні якості.

Ще один напрямок – виготовлення тари для харчової промисловості. Це застосування обумовлене високою стійкістю і відсутністю небезпеки від матеріалу.

В цілому, з участю тетрафторборату олова (ІІ) створюють багато антикорозійних покриттів, його використовують у лабораторіях як реагент, а на підприємствах як компонент електроліту лудіння тощо.

Зберігати цей реактив потрібно в сухому приміщенні, з оптимальною провітрюваністю. Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом олово борфтористе (тетрафторборат олова (ІІ)) 30 % розчин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail 

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тетрафторборат олова (ІІ) (олово борфтористе) 30 % розчин за вигідною ціною, також замовити Тетрафторборат олова (ІІ) (олово борфтористе) 30 % розчин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.