Сульфат нікелю (нікель сірчанокислий) 7-водний

330.00 грн (ціна за 1 кг)

Нікель сірчанокислий (сульфат нікелю) NiSO4 – неорганічна сіль сульфатної кислоти і II-х валентного нікелю.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат нікелю 7-водний. У нас можна купити нікель сірчанокислий 7-водний оптом за доступною ціною. Нікель сірчанокислий 7-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нікелю сірчанокислого приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  нікелю сірчанокислого по всій території України. Ціна нікелю сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі сульфату нікелю 7-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики нікелю сірчанокислого

Сульфат нікелю (II), нікель сірчанокислий, нікелевий купорос, NiSO4 - неорганічна сіль сульфатної кислоти і II-х валентного нікелю. При підвищеній вологості або при кристалізації з водних розчинів (в інтервалі температур від -3,4 до 31,5 °С) утворює гептагідрат - нікелевий купорос NiSO4•7Н2О.сульфат нікелю купити

  • сульфат нікелю семиводний - яскраво-зелені кристали ромбічної форми;
  • густина 1,948;
  • при 31,5 °С переходить у шестиводний;
  • розчинний у воді, етанолі і метанолі.

Даний реактив використовується у виробництві акумуляторів, у гальванічних батареях і для синтезу інших солей нікелю, в засобах для боротьби з грибками, в металургії для виробництва сплавів, при виготовленні каталізаторів і для інших цілей. Застосовується нікель сірчанокислий як компонент сульфатних електролітів для нікелювання сталевих виробів, наприклад, світильників. Сульфатні електроліти мають масу переваг, зокрема, високу електропровідність, їхні компоненти доступні і неагресивні. Електроліти на основі сірчанокислого нікелю можуть мати високу концентрацію солі нікелю, що дозволяє значно підвищити продуктивність процесу нікелювання. Водний розчин сульфату нікелю реагує з карбонатом натрію, при цьому утворюючи карбонат нікелю, він є попередником нікелевих 

нікель сірчанокислий гуртом

каталізаторів і пігментів. При додаванні сульфату амонію у водний розчин сульфату нікелю утворюється нерозчинний осад Ni(NH4)2(SO4)2•6H2O.

Нікель сірчанокислий, зазвичай, є побічним продуктом у процесі очищення міді. Отримують його також при взаємодії нікелю і сульфатної кислоти або з відходів виробництва кобальту. У природі зустрічається у вигляді мінералу моренозиту.

Сульфат нікелю дуже токсичний, тому при роботі з ним слід бути особливо обережним. Крім загальнотоксичної дії, він є канцерогеном і може викликати рак. Потрібно використовувати спеціальний захисний костюм, щоб запобігти потраплянню цього реагенту на шкіру або слизові оболонки. При попаданні на відкриту шкіру викликає почервоніння і подразнення. Належить до хімічних речовин 1-го класу небезпеки

Нікель сірчанокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом нікель сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нікель сірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат нікелю (нікель сірчанокислий) 7-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат нікелю (нікель сірчанокислий) 7-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.