Нітрат нікелю (ІІ) (нікель азотнокислий) 6-водний

246.00 грн (ціна за 1 кг)

Нікель (II) азотнокислий (нітрат нікелю (ІІ)) – сполука неорганічної природи, сіль металу нікелю і нітратної кислоти, слабкий відновник. Виглядає як кристалічні структури зеленого кольору.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітрат нікелю (ІІ). У нас можна купити нікель (ІІ) азотнокислий за доступною ціною. Нікель (ІІ) азотнокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на нікель (ІІ) азотнокислий Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітрату нікелю (ІІ) по всій території України.  При купівлі нітрату нікелю (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Добре розчиняється у воді, нітрилі оцтової кислоти та ДМСО. Формує кристалогідрати типу Ni(NO3)2•nH2O, де n може дорівнювати 2, 4, 6 або 9. Нагрівання призводить до його розкладання, перебування на сухому повітрі – до часткового вивітрювання, у вологому – до оперативного розпливання. Молярна маса – 182,70 г/моль, густина гідрату – 2,05 г/см³. Термовластивості: t плавлення гідрату – 56,7 °C, ентальпія формування – -401,5 кДж/моль. Формула – Ni(NO3)2. Отримання цієї речовини можливе такими способами: - розчинення Ni та окису нікелю (II) в розведеній азотній кислоті; - розчинення хлористого нікелю (II) в гарячій HNO3.

Застосування. Нітрат нікелю активно використовують при виготовленні лужних акумуляторних батарей, для створення каталізаторів, що містять нікель, і різних сполук нікелю. Він – популярний елемент електролітів для виконання нікелевих покриттів металів. При виготовленні кольорових керамічних виробів входить до складу шихти. Крім того, застосовується в аналітичній практиці.

Ni(NO3)2 та безпека. Ця речовина належить до 5-го класу небезпеки. При роботі з нею необхідно стежити за концентрацією в повітрі робочої зони, оскільки її перевищення може призвести до подразнення шкіри, слизових і органів дихання. Не забувайте про ЗІЗ, дотримуйтеся правил особистої гігієни й уникайте прямого контакту цього продукту з тілом.

Якщо Вам потрібно купити гуртом нітрат нікелю, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нікель азотнокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва nickel(II) nitrate, nickel nitrate
Хімічна формула Ni(NO3)2
Назви-синоніми нікель азотнокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат нікелю (ІІ) (нікель азотнокислий) 6-водний за вигідною ціною, також замовити Нітрат нікелю (ІІ) (нікель азотнокислий) 6-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.