Хлорид нікелю (нікель хлористий) 6-водний

369.00 грн (ціна за 1 кг)

Нікель хлористий (II) (або нікелю (ІІ) хлорид) – це неорганічна сіль ІІ-х валентного нікелю і хлоридної кислоти, хімічна формула – NiCl2.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нікель хлористий 6-водний. У нас можна купити нікель хлористий 6-водний оптом за доступною ціною. Нікель хлористий 6-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нікелю хлористого приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлориду нікелю всій території України. Ціна нікелю хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі нікелю хлористого 6-водний оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування нікелю хлористого 6-водного

Нікель хлористий (II) (або нікелю (ІІ) хлорид) - це неорганічна сіль ІІ-х валентного нікелю і хлоридної кислоти, хімічна формула - NiCl2.

Безводний хлорид нікелю жовтий, але комерційний продукт, який випускається у формі гексагідрату NiCl2•6H2O, має зелений колір. Хлориди нікелю - це тверді кристалічні речовини, гігроскопічні, абсорбують вологу з повітря. Розчини нікелю (II) хлористого мають досить кислу реакцію, з рН близько 4. Найчастіше хлорид нікелю виробляють із залишків, отриманих при випаленні нікелевих руд. Нагрівання гексагідрату в діапазоні 66-133°С дає жовтуватий дигідрат, NiCl2•2H2O. Безводну форму простим нагріванням отримати неможливо, її отримують при нагріванні в тіонілхлориді або при нагріванні в струмені газоподібного хлористого водню. Загалом, нікелю (II) хлорид у різних формах є найбільш важливим джерелом нікелю для хімічного синтезу. Приклади застосування нікелю хлористого та його гідратів у органічному синтезі наступні:нікель хлористий  купити

  • для регіоселективної ізомеризації дієнів;
  • для синтезу алільних спиртів;
  • для селективного синтезу алканів з алкенів;
  • в якості каталізатора для синтезу диалкілових арилфосфонатів.

Хлорид нікелю також використовується для нікелювання різноманітних металевих виробів. При контакті зі шкірою цей реактив викликає подразнення, можливі опіки, особливо, якщо шкіра волога. Може спричинити подразнення дихальних шляхів і травного тракту при вдиханні. Потенційно може викликати рак на основі досліджень на тваринах. Токсичний. Шкідливий при ковтанні.

Хлорид нікелю купити

Якщо Вам потрібно купити оптом нікель хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид нікеля, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид нікелю (нікель хлористий) 6-водний за вигідною ціною, також замовити Хлорид нікелю (нікель хлористий) 6-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.