Натрій тіосульфат (гіпосульфіт натрію)

18000 грн
36.00 грн
(ціна за 1 кг)

Натрій тіосульфат (натрій сіркуватистокислий, гіпосульфіт натрію, динатрієва сіль тіосірчаної кислоти, Na2S2O3) – це безбарвні прозорі кристали солонувато-гіркі на смак, без запаху. Гіпосульфіт натрію дуже добре розчинний у воді (1:1) та практично не розчиняється у спирті. Гігроскопічний, з водою утворює кристалогідрат – Na2S2O3·5H2O.  При нагріванні до 220°С розкладається. Розчини тіосульфату натрію нестабільні через взаємодію з вуглекислим газом та киснем, що міститься в повітрі та розчинений у воді. Є сильним відновником.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гіпосульфіт натрію. У нас можна купити натрій тіосульфат оптом за доступною ціною. Натрій тіосульфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна натрію тіосульфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію тіосульфату по всій території України. Ціна натрію тіосульфату також залежить від обсягів закупівлі. При покупці гіпосульфіту натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики тіосульфату натрію

Натрій тіосульфат (тіосульфат натрію, гіпосульфіт натрію) – сіль натрію і тіосірчаної кислоти, неорганічна хімічна сполука у вигляді прозорих безбарвних моноклінних кристалів або гранул. Смак – солоно-гіркий, запах відсутній. Легко розчиняється у воді при співвідношенні один до одного, при цьому в спирті практично не розчиняється. Формула – Na2S2O3

тіосульфат гуртОтримання цього реактиву відбувається внаслідок таких процесів, як: окислення полісульфідів натрію, кип'ятіння надлишку сульфатної кислоти зі сульфітом або гідроксидом натрію, взаємодія сірководню і сірчистого ангідриду з їдким натром. Для отримання чистого безводного тіосульфату натрію необхідно провести реакцію сірки з нітритом натрію у формаміді. Перенасичений розчин цієї речовини утворюється при впливі температури (48,5 °C), коли відбувається розчинення у власній кристалізаційній воді. Температура зневоднення – 100 °C. Натрій тіосульфат є потужним відновлювальним засобом (відновлення – одна з його головних властивостей). Так, взаємодія зі сильними окисниками веде до утворення сульфатів або сірчаної кислоти, з тими, які слабкіші або діють повільніше, приводить до появи солі тетратіонової кислоти.

Сфери використання тіосульфату натрію

Застосовують натрію тіосульфат для вилучення хлору при відбілюванні тканин, для видобування срібла з руд і як добавку до бетону. Використовується як реактив у йодометрії - титриметричний метод визначення речовин, заснований на реакціях окислення-відновлення. Тіосульфат-іон – сильний комплексоутворювач, що використовується у фотографії для вилучення з фотоплівки невідновленого броміду срібла. У медицині натрій сіркуватистокислий застосовують як протиотруту при отруєнні сполуками ртуті, миш'яку тощо, а також як протизапальний засіб. При взаємодії із сполуками миш'яку, ртуті, свинцю утворюються нетоксичні сульфіти. У разі реакції із сполуками синильної кислоти він утворює менш токсичні роданіди. Знешкоджує сполуки брому та йоду. Використовують гіпосульфіт натрію при алергічних захворюваннях, артриті, невралгії, корості. Тіосульфат натрію, завдяки своїм високим протизапальним, десенсибілізуючим та антитоксичним властивостям, знайшов досить широке застосування в лікувальних та лікувально-косметичних засобах. Його додають в засоби для лікувальних ванн, що містять йодиди натрію та калію. У харчовій промисловості натрію тіосульфат зареєстрований як добавка Е 539. Він є стабілізатором солі харчової йодованої, і вводиться для збереження її харчової цінності та подовження терміну зберігання солі. Натрій сіркуватистокислий використовують як речовину для покращення якості хліба та борошна. Також тіосульфат натрію входить до складу хлібопекарського поліпшувача. Можливе його використання як емульгатора та консерванту. Але оскільки даний реактив є джерелом сірчистого ангідриду, його використання чітко нормується, а вміст у продуктах харчування регламентується санітарно-гігієнічними нормами та державними стандартами. Гіпосульфіт натрію отримав значне поширення в різних галузях промисловості та життєдіяльності:

  • текстильна промисловість (вилучення хлорних слідів після відбілювання);
  • металургійне виробництво (видобування срібла з руд);
  • будівництво (доповнення бетонних сумішей);
  • йодометрія (визначення йоду);
  • фотосправа (фіксаж зображень);
  • харчопром (виконання ролі харчової добавки);
  • побут (очищення домашнього текстилю від йодних забруднень).

тіосульфат купитиТіосульфат натрію особливо активно застосовують у медицині, переважно, як дезінтоксикант і антигістамін. Антитоксична дія базується на унікальній властивості цієї речовини створювати з отруйних компонентів неотруйні сполуки (сульфіти миш'яку, талію, ртуті, свинцю). За його допомогою виконують дезінфекцію кишківника, лікують коросту, дерматози, артрити, знімають запалення, алергійні реакції та загоюють опіки. Його використовують, щоб уникнути отруєння хлором, щоб вивести отруйні речовини при попаданні в організм важких металів, ціанідів, фенолів, а також синильної кислоти, брому, міді, бензолу тощо. До того ж, гіпосульфіт натрію виступає як антидот при перевищенні дозування лідокаїну. Натрій тіосульфат благотворно впливає на весь організм, виконуючи комплексне очищення органів і систем, зміцнення тіла. Після його застосування хвороби або пропадають, або значно послаблюються, оскільки у очищеного організму з'являється в рази більше сил на протистояння безлічі недуг. Що ще варто згадати, так це те, що тіосульфат натрію оперативно усуває похмільний синдром, а у любителів випити зі стажем відбирає звичне бажання пити всюди і завжди. В результаті застосування цієї речовини поліпшується шкіра, волосся, нігті, людина відчуває приплив енергії та забуває про депресію. Хочеться знову жити, творити, працювати і радіти життю. А головне – для виконання всього цього з'являються сили.

Гіпосульфіт натрію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій тіосульфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій тіосульфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Тіосульфат натрію (натрій сіркуватистокислий) ч

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула 2S2O3*5H2O

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини, % > 99,0 99,01
2 Речовини нерозчинні у воді, % ≤ 0,01 < 0,01
3 Na2S, % ≤ 0,001 < 0,01
4 Залізо (Fe), % ≤ 0,002 0,001
5 pH 6,5-9,5 7,0

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

 

                                                                                      

Міжнародна назва sodium thiosulfate, sodium hyposulphite
Хімічна формула Na2S2O3
Назви-синоніми натрій сіркуватистокислий, гіпосульфіт натрію, динатрієва сіль тіосірчаної кислоти

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій тіосульфат (гіпосульфіт натрію) за вигідною ціною, також замовити Натрій тіосульфат (гіпосульфіт натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.