Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна

59.40 грн (ціна за 1 кг)

Натрій тетраборнокислий – безводний тетраборат натрію, а також його кристалогідрати: пентагідрат (Na2B4O7• 5H2O) та декагідрат (Na2B4O7• 10H2O). Тетраборат натрію – це кристалічний порошок, добре розчинний у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бура 10-водна. У нас можна купити тетраборат натрію 10-водний оптом за доступною ціною. Натрій тетраборнокислий 10-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бури 10-водної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію тетраборнокислого 10-водного по всій території України. Ціна бури 10-водної також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію тетраборнокислого 10-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування натрію тетраборнокислого 10-водного

Тетраборат натрію широко використовується як буфер рН розчину, що становить приблизно 9,3 в широкому діапазоні концентрацій. Він використовується як буфер для гель-електрофорезу ДНК у біохімічних і хімічних дослідженнях.

бура формула

Тетраборат натрію є компонентом різних побутових пральних та мийних засобів. Натрій тетраборнокислий також присутній у деяких засобах для відбілювання зубів.

Тетраборат натрію застосовується для виробництва емалі і глазурі, вогнезахисних тканин і скловолокна, а також для захисту деревини від грибків. Використовується для профілактики деяких шкідників (наприклад, тарганів).

Натрій тетраборнокислий використовується в хроматографії. Може застосовуватися для отримання бору. Він є сировиною для отримання перборату натрію, який застосовується в мийних засобах, а також борної кислоти та інших боратів. При зшиванні полівінілового спирту з тетраборатом натріюутворюється еластичний полімер.

Тетраборат натрію використовують у виробництві клеїв,порцелянового посуду, як мікродобриво для ліквідації нестачі бору в грунті тощо. Може використовуватися для пом'якшення води. Його застосовують для усунення тимчасової та постійної твердості води.

бура антипірен

Бура є відновлювальним флюсом для плавки металів. Суміш тетраборату натрію і хлориду амонію використовується як флюс при зварюванні чавуну і сталі. Тетраборат натрію знижує температуру плавлення небажаного оксиду заліза. Він змішаний з водою, використовується також як флюс при пайці ювелірних металів, таких як золото або срібло.

Тетраборат натрію зареєстрований в якості харчової добавки (Е285) групи консервантів. Через свою токсичність заборонений у більшості країн світу. Може додаватися у невеликих кількостях до чорної ікри.

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій тетраборнокислий 10-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на буру 10-водну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Бура (натрій тетраборнокислий) 10-водна

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Польща
Формула Na2B4O7 • 10H2O

Показники якості

Показник Одиниці вимірювання
Випробування
1 B2O3 % 38,48
2 Na2O % 17,12
3 SO4 ppm 87,00
4 Cl ppm 28,00
5 Fe ppm 4,00
6 Чистота % 105,40
7 Розмір
8 ≥ 1,180 мм, % % 0,14
9 ≤0,063 мм, % % 3,34

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва Disodium tetraborate decahydrate, Borax decahydrate, Borax anhydrous
Хімічна формула Na2B4O7 • 10H2O
Назви-синоніми тетраборат натрію 10-водний, піроборат натрію, боракс плавлений

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна за вигідною ціною, також замовити Бура (тетраборат натрію, натрій тетраборнокислий ) 10-водна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.