Сульфід натрію (натрій сірчистий) 9-водний

84.00 грн (ціна за 1 кг)
Сульфід натрію (натрій сірчистий) 9-водний - фасування 1000 кг
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій сірчистий 9-водний. У нас можна купити сульфід натрію 9-водний гуртом за доступною ціною. Натрій сірчистий 9-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію сірчистого 9-водного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфіду натрію 9-водного по всій території України. Ціна сульфіду натрію 9-водного також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі натрію сірчистого 9-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

натрій сірчистий купити

Натрій сірчистий (сульфід натрію) - добре розчиняється у воді та етиловому спирті. Плавлення відбувається без розкладання, цій речовині властива термостійкість. Формує кристалогідрати. Гідролізуючись за аніоном, дає сильну лужну реакцію. При контакті з повітряними масами поступово окислюється, мутніє і жовтіє, з кислотами – виділяє горючий і вибухонебезпечний сірчистий водень. Крім того, їй властиві приєднання сірки і реакції іонного обміну.

Молярна маса – 78,0452 г/моль, густина – 1,856 г/см³, t плавлення – 1176 °C. Формула – Na2S.

Отримання сульфіду натрію в промислових масштабах здійснюється шляхом відновлення сульфату натрію вугіллям при t 800-1000 °C. Процес відбувається в обертових печах шахтного типу. Інший популярний метод – прожарювання мірабіліту.

Взагалі, випускається три марки сірчистого натрію: А, Б і В. Кожна – в сипкій та монолітній формах. Нормативні показники по кожній з них:

  • А: кількість Na2S – не менше 63-67 %, масова частка нерозчинного в H2O залишку – не більше 0,15 %, кількість заліза – не більше 0,03 %;
  • Б: кількість Na2S – не менше 63-67 %, масова частка нерозчинного в H2O залишку – не більше 0,2 %, кількість заліза – не більше 0,06 %;
  • В: кількість Na2S – не менше 63-67 %, масова частка нерозчинного в H2O залишку – не більше 0,5 %, кількість заліза не нормується.

Натрій сірчистий та його застосування

сульфід натрію оптомЦя сполука є важливою сировиною для текстильної та шкіряної галузей, кольорової металургії, легкої та хімічної промисловості. Застосовується у таких процесах:

  • виготовлення сірчистих барвників (відновлення);
  • вироблення світлої шкіри (вилучення волосистої частини шкур під час дублення);
  • целюлозне виробництво (сульфатне варіння целюлози);
  • плавлення низки кольорових металів.

В аналітичній хімії використовується як реагент. Виступає напівпродуктом у деяких методах, що застосовуються для синтезу соди та гідроксиду натрію з сірчанокислого натрію.

Сульфід натрію і безпека

Цей реактив належить до токсичних речовин. При вдиханні може спровокувати кашель, біль у грудях, нежить і сльозотечу. Попадання на шкіру загрожує опіками, а в очі – набряками повік, почервоніннями, кон’юнктивітами та ушкодженнями райдужки. ЗІЗ, які необхідно використовувати при роботі з ним: спецодяг і спецвзуття, протигаз, рукавички.

Якщо контакту уникнути не вдалося, слід відразу ж викликати швидку допомогу, а до її приїзду забезпечити приплив свіжого повітря, спокій і теплоту. Також необхідно негайно промити уражену ділянку тіла водою, змінити одяг на чистий і ковтками попити рослинну олію.

Натрій сірчистий (сульфід натрію) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфід натрію 9-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій сірчистий 9-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium sulfide, disodium sulfide
Хімічна формула Na2S
Назви-синоніми сульфід натрію, сірчистий натрій

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфід натрію (натрій сірчистий) 9-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфід натрію (натрій сірчистий) 9-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.