Сульфат натрію (натрій сірчанокислий) 10-водний

87.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій сірчанокислий (сульфат натрію) 10-водний – це натрієва сіль сірчаної кислоти з хімічною формулою Na2SO4·10H2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій сірчанокислий 10-водний. У нас можна купити натрій сірчанокислий 10-водний гуртом за доступною ціною. Натрій сірчанокислий 10-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна сульфату натрію 10-водного Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату натрію 10-водного по всій території України. Ціна  також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі сульфату натрію 10-водного гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки

Фізичні властивості сульфату натрію

За своїм зовнішнім виглядом сульфат натрію маэ структуру безбарвних кристалів, які швидко розчиняються у воді та легко вивітрюються на повітрі. Натрій сірчанокислий має молярну масу 142,04 г/моль та густину 2,68 г/см³. За своїми термічними властивостями, сульфат натрію розкладається при температурі понад 883 °C.

Практичне застосування натрію сірчанокислого

Натрій сірчанокислий – це речовина з широким спектром застосування. У харчовій промисловості сульфат натрію є зареєстрованим у якості харчової добавки Е514. У медицині та у ветеринарії ця речовина бере участь у створенні лікарських засобів. Наприклад, сульфат натрію входить до складу розчинів для лікувального промивання носа. У ветеринарії натрій сірчанокислий застосовується у якості одного з компонентів сольового проносного засобу для тварин.

Завдяки своїм унікальним властивостям, натрій сірчанокислий застосовується у скляній, шкіряній, хімічній, текстильній промисловості та у металургії. Крім того, сульфат натрію активно використовується у целюлозно-паперовій галузі. За допомогою натрію сірчанокислого відбувається процес отримання целюлози сульфатним методом.

Сульфат натрію знайшов своє застосування у миловарній промисловості. Ця субстанція входить до складу більшості мийних засобів та пральних порошків.

Зберігати натрій сірчанокислий необхідно в заводській упаковці у закритих складських приміщеннях при кімнатній температурі. Термін зберігання речовини з моменту виробництва становить один рік.

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій сірчанокислий 10-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат натрію 10-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат натрію (натрій сірчанокислий) 10-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат натрію (натрій сірчанокислий) 10-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.