Бісульфат натрію (натрій сірчанокислий кислий)

102.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій сірчанокислий кислий, також відомий як натрію бісульфат, є натрієвою сіллю сульфатної кислоти, з молекулярною формулою NaHSO4. Бісульфат натрію, утворений частковою нейтралізацією сірчаної кислоти, містить один незаміщений атом водню. Це сухий гранульований продукт, який можна безпечно транспортувати і зберігати. Безводний натрію бісульфат гігроскопічний. Розчин бісульфату натрію є кислим, рН <1.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бісульфат натрію. У нас можна купити натрій сірчанокислий кислий оптом за доступною ціною. Натрій сірчанокислий кислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію сірчанокислого кислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бісульфату натрію по всій території України. Ціна натрію сірчанокислого кислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі бісульфату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. натрію бісульфат гурт

Застосування натрію бісульфату

Натрій сірчанокислий кислий використовується в якості регулятора рН, фунгіциду, гербіциду, в різних галузях промисловості, а також у побутовій хімії і обслуговуванні басейнів. Бісульфат натрію застосовується в засобах для чищення та в засобах для миття посуду. Натрій сірчанокислий кислий регулює рівень рН, він додається для зниження рН води в акваріуми і басейни. Цей реактив може додаватися як компонент у біологічно активні добавки та лікарські препарати. Наприклад, дана субстанція знаходиться в рідкому апельсиновому ароматизаторі і таких препаратах, як протигрибкові креми для ніг. Натрій сірчанокислий кислий є основним компонентом у засобах для очищення металу. Він ефективно очищує сталь, мідь, латунь, цинк, алюміній, нікель, магній, титан і нержавіючу сталь. Найчастіше його застосовують для видалення окалини, видалення іржі та травлення. Натрій сірчанокислий кислий додають до ряду гербіцидів для підвищення їхньої ефективності. Підкислення бісульфатом натрію рекомендується як альтернатива сульфату амонію для використання з багатьма гербіцидами. Даний реактив застосовують для обробки води в котлах і водоводах, для очищення і регулювання рН. Також він рекомендується для очищення стічних вод від лужних речовин.

Натрій сірчанокислий кислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій сірчанокислий кислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бісульфат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Бісульфат натрію тех

    

Гарантійний термін зберігання  2 роки
Виробник Бельгія
Формула NaHSO4

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини, % 95,5-98,5 Відповідає
2 Залізо (Fe), % 0,002-0,005 ISO 11885
3 Вологість, % 0,2-0,5 ISO 2483

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва sodium hydrogen sulfate, sodium bisulfate, bisulfate of soda
Хімічна формула NaHSO4
Назви-синоніми гідросульфат натрію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бісульфат натрію (натрій сірчанокислий кислий) за вигідною ціною, також замовити Бісульфат натрію (натрій сірчанокислий кислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.