Натрій саліциловокислий (саліцилат натрію)

330.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій саліциловокислий (саліцилат натрію) – це дієвий лікарський засіб, що має хімічну формулу C7H5NaO3

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій саліциловокислий. У нас можна купити натрій саліциловокислий оптом за доступною ціною. Саліцилат натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію саліциловокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію саліциловокислого по всій території України. Ціна саліцилату натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію саліциловокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Практичне застосування саліцилату натрію

Натрій саліциловокислий широко використовується у медицині. Даний препарат належить до групи анальгетиків, які є похідними від саліцилової кислоти. Найчастіше натрій саліциловокислий застосовується у якості знеболювального та жарознижуючого засобу. Для пацієнтів, у яких спостерігається підвищена чутливість до дії ацетилсаліцилової кислоти, саліцилат натрію рекомендований як замінник.Завдяки своїм унікальним фізико-хімічним властивостям саліцилат натрію часто використовується у якості нестероїдного протизапального препарату. Крім того, згідно з науковими дослідженнями, саме натрій саліциловокислий є здатним індукувати апоптоз у ракових клітинах.

Фізичні властивості саліцилату натрію

натрій саліциловокислий гурт

Саліцилат натрію – це натрієва сіль саліцилової кислоти. За своєю будовою натрій саліциловокислий є кристалічним порошком білого кольору без запаху. Залежно від фірми-виробника, саліцилат натрію може мати форму дрібних лусочок. Натрій саліциловокислий відмінно та швидко розчиняється у воді та у спиртових розчинах. За смаковими властивостями саліцилат натрію має легкий солодкувато-солений присмак.

Отримання натрію саліциловокислого

Натрій саліциловокислий можна отримати з вуглекислого газу та феноляту натрію при підвищеному тиску та високій температурі. Отримання цього реактиву необхідно проводити виключно в лабораторних умовах з чітким дотриманням загальних технік та правил з безпеки. Якщо Вам потрібно купити оптом натрій саліциловокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на саліцилат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій саліциловокислий (саліцилат натрію) за вигідною ціною, також замовити Натрій саліциловокислий (саліцилат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.