Натрій металічний

1440.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій металічний (Na) – це м’який лужний метал. Має вигляд сріблясто-білих зливків різних форм. Взаємодіючи з повітряними масами, ця речовина окислюється до окису натрію, контакт з водою призводить до бурхливої реакції, в результаті якої виділяється водень, що характеризується підвищеною небезпекою вибуху.

Молярна маса – 22,99 г/моль, густина – 0,971 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 97,8 °C, t кипіння – 883 °C.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій металічний. У нас можна купити натрій металічний оптом за доступною ціною. Натрій металічний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію металічного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна металічного натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Знаходження в природі та отримання. З усіх елементів періодичної системи натрію належить шосте місце за присутністю на нашій планеті в різних формах. Його природні сполуки – це харчова сіль і польові шпати, мінерали кріоліт, елеоліт та натрієва селітра, глауберова сіль, ультрамарин і тетраборат натрію. Вперше натрій був отриманий електролізом, пізніше – в ході реакції каустику з розпеченим залізом. Оскільки застосування цього металу вважалося свого часу недоцільним, виробництво було зупинено до того моменту, коли вчені довели перевагу використання натрію, а не калію, при відновленні алюмінію. Тоді ж був розроблений новий метод отримання – відновлення соди вугіллям за участю вапняку.

Застосування металічного натрію

Головна роль, яку виконує ця речовина – відновлення, що використовується в металургійній галузі та препаративній хімії. З її допомогою осушують розчинники органічного походження, зокрема, ефір; виробляють досить енергоємні натрієво-сірчані акумулятори. Не останнє значення має в якості тепловідведення у випускних клапанах вантажної техніки. Рідше виступає матеріалом для електродротів, розрахованих на дуже великий струм. Ще один напрямок застосування – створення газорозрядних ламп високого і низького тиску, які використовуються, зокрема, для вуличного освітлення. Не обходяться без натрію і в аналітичних процесах. З його допомогою синтезують велику кількість органічних речовин і деякі сплави.

Безпека. Na належить до речовин 4-го класу небезпеки, тобто є малонебезпечним. Але оскільки реакція з водою відбувається бурхливо, і при цьому виділяється горючий газ, може спричинити опіки.

Упакування, перевезення, зберігання. Металевий натрій, як і інші лужні метали, необхідно перевозити і зберігати в герметично закритій залізній тарі вагою до 10 кг, заповненій гасом або малов’язкою оливою. Також допустиме його розміщення в бочках/барабанах зі заліза фасуванням до 100 кг. Вкрай важливо уникати контакту з водою і киснем. Приміщення, в якому зберігається цей продукт, має бути сухим і добре провітрюваним. Термін придатності – 1 рік.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій металічний за вигідною ціною, також замовити Натрій металічний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.