Силікат натрію (натрій кремнієвокислий)

64.50 грн (ціна за 1 кг)

Натрій кремнієвокислий (силікат натрію, метасилікат натрію, натрієва сіль метакремнієвої кислоти) – порошкова неорганічна речовина дрібнодисперсної структури, сіль лужного металу натрію і метакремнієвої кислоти у вигляді склоподібних безбарвних/білих кристалів ромбічної сингонії; рідке натрієве скло. Певні смакові якості і запах не притаманні.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій кремнієвокислий. У нас можна купити силікат натрію оптом за доступною ціною. Силікат натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна силікату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку силікату натрію по всій території України. Ціна натрію кремнієвокислого також залежить від обсягів закупівлі. При покупці силікату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій кремнієвокислий добре розчиняється в холодній воді, перетворюючись в високов’язкий розчин, у гарячій - розкладається. З водних розчинів утворюється кристалогідрат; при вилученні води трансформується в тверде аморфне тіло; при впливі кислот і хлоридів – у силікагель. Молярна маса – 122,06 г/моль. Густина – 2,4; 2,61 г/см3.

силікат натрію формула

Силікат натрію значною мірою поширений у природі в складі мінералів (польові шпати, глинисті матеріали, слюда тощо). Вперше ця сполука була синтезована Яном Непомуком фон Фуксом на початку ХІХ століття. Сьогодні для її отримання застосовують різні методи: автоклавну обробку сплавом води і білого піску, розчинення кремневмісної сировини в лужних розчинах, розкладання ортосилікату натрію та ін.

Силікат натрію є білим порошком, який легко розчиняється у воді, утворюючи лужні розчини. Він також відомий як рідке скло. Силікат натрію є загальною назвою для сполук з формулою Na2(SiO2)n О, усі ці сполуки доступні у водному розчині і в твердій формі.

Натрій кремнієвокислий стабільний у нейтральних і лужних розчинах. У кислих розчинах силікат-іон реагує з іонами водню з утворенням кремнієвої кислоти, яка при нагріванні перетворюється  на силікагель - тверду, склоподібну речовину.

Натрій кремнієвокислий і сфери його використання

Метасилікат натрію (його водні розчини і в безводному вигляді) широко застосовується в різних царинах діяльності для виконання різноманітних завдань:

- виробництво мийно-чистильно-відбілювальних засобів (паст і порошків) побутового та технічного призначення;

- косметологія та фармацевтика (ця субстанція є добавкою до мила, за її участі виробляють тіні, пудри, присипки);

- харчопром (натрій кремнієвокислий виступає додатком до їжі Е550, харчовим емульгатором, роздільником, адсорбентом, носієм, перешкоджає утворенню грудок і злежуванню);

- текстильна галузь (стабілізація тканин при перекисному білінні та відбілювання текстильної сировини, фіксація барвників, які застосовуються для бавовни, віскози і шовку);

- нейтралізація і вилучення хлоридної кислоти з металевих поверхонь, брикетування металевої стружки в металургії та машинобудуванні;

- сприяння процесам нафтовидобування, транспортування і переробки нафти (стабілізація свердловин, антируйнування бурових стін);

- виготовлення паперу та картону, зокрема тари з цієї сировини;

- натрій кремнієвокислий купитистворення будматеріалів (обробка бетонів і бетонних розчинів для зниження пористості структури, надання їм кислото- та термостійкості, водонепроникності, а також виготовлення високотемпературних ізоляційних вогнетривких плит);

- скляне виробництво;

- зварювальна галузь (обмазування електродів);

- гумова промисловість (отримання білої сажі);

- системи водопостачання (уповільнення корозії);

- очищення стічної води (ця речовина служить коагулянтом і флокулянтом, з’єднується з колоїдними молекулами, в тандемі з якими осідає на дно);

- обслуговування акваріумів (цей реактив є підкладкою для водоростей).

Переважно цей реактив застосовується при виробництві мийних засобів, паперу, будівельних матеріалів, а також для очищення води.

Дуже широко натрій кремнієвокислий застосовується для виробництва картону. Силікат натрію часто використовується в бурових розчинах для стабілізації свердловин і щоб уникнути руйнування бурових стін. Він особливо корисний, коли свердловини проходять через глинисті утворення.

Бетон та бетонні розчини обробляють розчином силікату натрію, що дозволяє значно знизити пористість. Ця сіль використовується як допоміжна речовина в мийних засобах.

Силікат натрію діє як коагулянт та флокулянт під час очищення стічних вод. Він зв'язується з колоїдними молекулами, створюючи більші агрегати, які осідають на дно.

Розчини силікату натрію використовуються як фіксатор для фарбування барвниками, які вимагають високого показника рН для того, щоб взаємодіяти з текстильним волокном. Його застосовують для таких тканин як бавовна, віскоза або шовк.

Натрій кремнієвокислий використовується для виробництва високотемпературних ізоляційних плит, що необхідні для вогнетривів. Дана сполука також застосовується як підкладка для росту водоростей.

Якщо Вам потрібно купити оптом силікат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій кремнієвокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

       

Міжнародна назва sodium metasilicate
Хімічна формула Na2(SiO2)n О
Назви-синоніми натрій кремнієвокислий, силікат натрію, метасилікат натрію, натрієва сіль метакремнієвої кислоти

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Силікат натрію (натрій кремнієвокислий) за вигідною ціною, також замовити Силікат натрію (натрій кремнієвокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.