Ізоаскорбат натрію (ериторбат натрію, ізоаскорбінат натрію)

3690 грн
147.60 грн
(ціна за 1 кг)

Натрій ізоаскорбінат – це новий антиоксидант з хімічною формулою C6H7NaO6H2O. Ериторбат натрію діє як консервант, що корисно впливає на здоров’я людини. Саме консервант C6H7NaO6H2O є офіційно затвердженим Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я як нешкідлива харчова добавка (ФАО)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Ериторбат натрію

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій ізоаскорбінат. У нас можна купити ериторбат натрію оптом за доступною ціною. Натрій ізоаскорбінат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію ізоаскорбінату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ізоаскорбату натрію по всій території України. Ціна натрію ізоаскорбінату також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі ериторбату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики натрію ізоаскорбінату

Сучасне виробництво натрій ізоаскорбінату відбувається шляхом спеціальної ферментації окремих мікроорганізмів крохмалю. Таким чином, кінцевим результатом складного технологічного процесу є отримання корисного антиоксиданту, який активно використовується сьогодні. Ериторбат натрію найчастіше застосовують у якості харчової добавки не тільки у м’ясних продуктах, консервах, варенні, овочах та фруктах, але й у різних напоях. Крім того, натрій ізоаскорбінат є складовою пива від відомих торгових марок, фруктових соків та багатьох безалкогольних напоїв.  Головною перевагою натрію ізоаскорбінату є збереження природного кольору будь-яких продуктів харчування та смакових властивостей різних напоїв та харчів. Ериторбат натрію значно збільшує термін придатності продуктів. Така властивість цього консерванту робить його сьогодні більш ніж популярним. Нешкідлива та безпечна добавка є справжньою знахідкою для продуктів з мінімальним терміном придатності. Відомий антиоксидант допомагає зберегти свіжість харчів та не має шкідливих побічних ефектів для організму людини. За своєю будовою натрій ізоаскорбінат може бути у вигляді гранул або кристалізованого порошку білого кольору. Даний антиоксидант не має запаху, що дозволяє вільне додавання його у будь–які продукти харчування. Незважаючи на слабкий солонуватий смак цієї добавки, при додаванні ериторбату натрію не псуються смакові властивості солодощів, варення або соків.

Ериторбат натрію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ізоаскорбат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій ізоаскорбінат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва sodium 1,4-anhydro-1-oxo-D-erythro-hex-2-enitol-3-O-ate; sodium erythorbate, sodium isoascorbate, 
Хімічна формула C6H7NaO6H2O
Назви-синоніми ериторбат натрію, ізоаскорбінат натрію, Е316

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ізоаскорбат натрію (ериторбат натрію, ізоаскорбінат натрію) за вигідною ціною, також замовити Ізоаскорбат натрію (ериторбат натрію, ізоаскорбінат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.