Хлорид натрію (натрій хлористий)

103.80 грн (ціна за 1 кг)

Хлорид натрію, також відомий як кухона сіль, є іонного сполукого з хімічною формулою NaCl, що містить атоми натрію і хлору у рівних пропорціях. На зовнішній вигляд це безбарвні кристали, без запаху, солоні на смак. Тільки сильно полярні розчинники, такі як вода, добре розчиняють натрій хлористий. Сіль у даний час виробляють серійно шляхом випаровування з морської води або з ропи свердловин і солоних озер. Також одним з основних джерел видобутку є кам’яна сіль.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій хлористий. У нас можна купити хлорид натрію оптом за доступною ціною. Натрій хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна натрію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлориду натрію по всій території України. Ціна хлориду натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці натрію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики хлориду натрію

Хлорид натрію, також відомий як кухона сіль, є іонного сполукого з хімічною формулою NaCl, що містить атоми натрію і хлору у рівних пропорціях. На зовнішній вигляд це безбарвні кристали, без запаху, солоні на смак. Тільки сильно полярні розчинники, такі як вода, добре розчиняють натрій хлористий. Сіль у даний час виробляють серійно шляхом випаровування з морської води або з ропи свердловин і солоних озер. Також одним з основних джерел видобутку є кам'яна сіль.

Натрій хлористий (хлорид натрію, кухонна/столова/харчова/кам’яна сіль, галіт) – негігроскопічна натрієва сіль хлороводню у вигляді кубічних кристалів без кольору. Спільно з різноманітними добавками може бути з рожевим, блакитним, фіолетовим, жовтуватим або сіруватим відтінком. Розчинення у воді помірне, мало залежить від температурних показників. Також ця сполука розчиняється в рідкому аміаку, в результаті відбуваються обмінні реакції. Суміш хлористого натрію з подрібненим льодом утворює ефективний охолоджувач.

Молярна маса хлориду натрію – 58,44277 г/моль, густина – 2,165 г/см³, t плавлення – 800,8 °C, t кипіння – 1465 0°C. Формула – NaCl.

хлорид натрію купитиХлористий натрій поширений у різних природних утвореннях, наприклад, у гірських породах як мінерал галіт. Велика кількість хлориду натрію є в морській воді, і саме він робить її солоною. Також цей реактив є основним компонентом побутової кухонної солі. Отримання цієї речовини відбувається різними способами: випарювання морської води, роп сольових джерел і озер, розробка шахт з видобутком кам’яної солі. У лабораторному синтезі потреби немає, оскільки природні запаси і без того великі. Але отримати хлорид натрію в лабораторії як основний або побічний продукт, все ж, можна (екзотермічна реакція простих натріє- і хлоровмісних речовин, нейтралізація каустичної соди за допомогою соляної кислоти). Однак, найчастіше в лабораторних умовах виконується не отримання, а ряд хімічних реакцій за його участю: виділення хлористого водню при дії сірчаної кислоти, утворення білого осаду хлористого срібла при взаємодії з розчином азотнокислого срібла тощо.

Основні сфери застосування хлористого натрію

- харчопром. Тут застосовується високочиста речовина (кухонна сіль з вмістом NaCl від 97 %). Можливі гатунки: екстра (99,5+ %), вищий (98,2 %), 1-ий (97,5 %) і 2-ий (97 %). На процентний залишок припадають солі кальцію, магнію і калію, які надають гігроскопічності та твердості. Як бачимо, чим менше цих домішок, тим якість солі вища.

Хлорид натрію в кулінарії виконує роль важливої смакової добавки, приправи, бере участь у процесах консервування. Потреба в солі фізіологічна. Завдяки характерному смаку, компонується з різними стравами, а без нього їжа здається прісною. Також виявляє незначні антисептичні властивості (запобігає розмноженню бактерій, зокрема, гнилі);

- медицина. Ця субстанція виступає засобом від інтоксикації, набряків, коректором водного балансу організму, а також розчиняє інші ліки. 10 %-ві гіпертонічні розчини застосовують при набряках головного мозку, для підвищення тиску при кровотечі, при отруєнні азотнокислим сріблом, для обробки гнійних ушкоджень;

- хімічна промисловість. Бере участь у синтезі соди, хлору, хлористого водню, металевого натрію, гідроксиду і сульфату натрію;

- комунальне господарство. У цій царині застосовують технічний хлористий натрій у поєднанні з піском та глиною. Його призначення – створення антиожеледних покриттів на зимових дорогах і тротуарах.

Хлорид натрію є основною сіллю, що надає солоність океану, також натрій хлористий міститься у позаклітинній рідині більшості багатоклітинних організмів. Хлорид натрію у вигляді харчової солі часто використовується як приправа і консервант їжі. Великі кількості хлориду натрію використовуються в багатьох промислових процесах, він є одним з основних джерел сполук натрію і хлору, які застосовуються як сировина для подальших хімічних синтезів. З натрію хлористого за допомогою електролізу синтезують газоподібний хлор та натрію гідроксид. Хлорид натрію використовується для виробництва карбонату натрію і хлориду кальцію. Він використовується для флокуляції і є компонентом бурових розчинів. У текстильній промисловості сіль застосовується у ропі для полокання забарвлених тканин. Цей реактив також використовується в обробці алюмінію, берилію, міді та інших металів. У целюлозно-паперовій промисловості хлорид натрію застосовується для відбілювання деревної маси. Натрій хлористий є основним компонентом вогнегасної речовини в багатьох вогнегасниках. Він також використовується у багатьох марках шампуню, зубній пасті та інших косметичних засобах.

хлорид натрію оптомУ медичній практиці широке застосування мають розчини натрію хлористого. Залежно від концентрації натрію хлориду розрізняють гіпертонічний розчин (розчин, осмотичний тиск якого вище осмотичного тиску плазми крові) та ізотонічний розчин (розчин, осмотичний тиск якого дорівнює осмотичного тиску плазми крові - фізіологічний)

Розчин натрію хлористого 0,9 % (ізотонічний) застосовують для боротьби із зневодненням та інтоксикацією організму при різних захворюваннях (харчова токсикоінфекція, гостра дизентерія, тощо).

Хлорид натрію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид натрію (натрій хлористий) за вигідною ціною, також замовити Хлорид натрію (натрій хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.