Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію)

2362.5 грн
94.50 грн
(ціна за 1 кг)

Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію) – це сполука з хімічною формулою (NaPO3)6. Гексаметафосфат натрію зазвичай є сумішшю з полімерних метафосфатів, тому більш правильно назвати цю хімічну сполуку поліфосфат натрію. Зовнішньо це білі кристали, що не мають запаху. Молярна маса 611.7704 г/моль. Температура плавлення 628 °С. Густина поліфосфату натрію 2,484 г/см3

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій гексаметафосфат. У нас можна купити поліфосфат натрію оптом за доступною ціною. Натрій гексаметафосфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію гексаметафосфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку поліфосфату натрію по всій території України. Ціна натрію гексаметафосфату також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію гексаметафосфату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики натрію гексаметафосфату

Натрій гексаметафосфат добре розчинний у воді, утворює розчинні комплекси з кальцієм, магнієм, барієм та іншими лужноземельними металами, завдяки цим властивостям застосовується для  усунення твердості води. Він гігроскопічний і легко поглинає вологу з повітря. Натрій гексаметафосфат отримують випарюванням мононатрію ортофосфату, при цьому утворюється кислий пірофосфат натрію який згодом нагрівають з отриманням відповідного гексаметафосфату натрію.

Характеристики поліфосфату натрію

Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію) - це сполука з хімічною формулою (NaPO3)6. Гексаметафосфат натрію зазвичай є сумішшю з полімерних метафосфатів, тому більш правильно назвати цю хімічну сполуку поліфосфат натрію. Зовнішньо це білі кристали, що не мають запаху. Молярна маса 611.7704 г/моль.  Добре розчинний у воді, утворює розчинні комплекси з кальцієм, магнієм, барієм та іншими лужноземельними металами, завдяки цим властивостям застосовується для усунення твердості води. Він гігроскопічний і легко поглинає вологу з повітря. Натрій гексаметафосфат отримують випарюванням мононатрію ортофосфату, при цьому утворюється кислий пірофосфат натрію який згодом нагрівають з отриманням відповідного гексаметафосфату натрію.

поліфосфат натрію формула

Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію) – білий/прозорий порошок склоподібної структури, найбільш концентрований фосфат з усіх, що випускаються сучасною промисловістю. Добре розчиняється у воді, але не в органічних розчинниках, при сполученні з кальцієм, манганом, барієм та іншими металами утворює розчинні комплекси. Гігроскопічний, взаємодія з повітрям призводить до гідратації з початковим перетворенням у пірофосфат і подальшим в ортофосфат натрію (речовина стає липкою). Серед важливих властивостей: адсорбція та диспергування. Густина – 2,48 г/см³, t плавлення – 408 °C.

Отримання поліфосфату натрію відбувається в процесі зневоднення/плавлення мононатрійфосфату в муфельній печі, після чого додатково виконують різке охолодження розплаву.

Застосування гексаметафосфату натрію

натрій гексаметафосфат гуртВеликого поширення ця речовина набула в системах пом’якшення води. Серед аналогів, які також підходять для цієї мети, вона значно виділяється, завдяки своїм особливим властивостям. Це найактивніший водопом’якшувальний засіб, що має велику хелатну здатність (стійкі сполуки утворюються за менші часові проміжки і при нижчих температурних показниках). До інших переваг гексаметафосфату натрію можна зарахувати: зменшену злежуваність у процесі зберігання, антикорозійні якості, здатність мінімізувати утворення накипу всередині котлового нагріву. Іншими словами, застосування цього реактиву в водних системах дозволяє підвищити експлуатаційний термін трубопроводів і фільтрів.

Інші сфери використання поліфосфату натрію:

- хіміко-технологічна галузь (інгібування солей, входження до складу мийних засобів);

- текстильне виробництво (запобігання появі на тканинах солей кальцію);

- нафтопром (фільтрація пульп і розчинів при бурінні нафтосвердловин);

- целюлозно-паперовий напрямок (участь у різних важливих робочих процесах);

- харчопром (застосування в якості добавки до їжі E452, інгібітора, стабілізатора, емульгатора, вологотримача, фіксатора барви, дріжджового живильника та синергіста антиоксидантів). Знаходить місце у виготовленні м’ясо-рибної продукції (консервованої та швидкозамороженої), покращуючи її текстуру. Крім того, виступає сіллю-плавником при створенні плавленого сиру. Бере участь у виробництві згущеного та сухого молока, вершків.

Цей реактив використовується в різних галузях промисловості, у тому числі і в харчовій промисловості в якості харчової добавки. Він зареєстрований під номером E452i. Також його застосовують для пом'якшення води і при виробництві мийних засобів. Поліфосфат натрію знаходить широке застосування як дефлокулянт при виробництві глиняних керамічних виробів. Він також використовується як диспергуючий агент. Дана речовина застосовується як активний інгредієнт у зубних пастах для профілактики зубного каменю. Гексаметафосфат натрію використовують як хелатуючий агент у виробництві косметичних засобів. Він застосовується в текстильній промисловості і при виробництві паперу.

поліфосфат натрію купитиНатрій гексаметафосфату у харчовій промисловості діє переважно як стабілізатор, загущувач та емульгатор. Його додають у такі харчові продукти, як штучний кленовий сироп, молочні консерви, сир, консервовані яєчні білки, смажена яловичина, філе риби, мармелад, заморожені десерти, салати, каші для сніданку, морозиво, пиво, пляшкові напої.

Безпека. Ця речовина пожежо- та вибухобезпечна, не токсична. При попаданні в дихальні шляхи може призвести до подразнення їх поверхонь. Постійно і довго працюючи з поліфосфатом натрію, необхідно використовувати спецодяг та ЗІЗ.

Упакування, транспортування, зберігання. Упаковують цей продукт у мішки з поліпропілену, барабани з фанери, а також фанерно-штамповані діжки різного об’єму. Перевозять критими залізничними, авто і водними ТЗ. При транспортуванні й зберіганні варто уникати контакту цієї речовини з вологою і не давати їй нагріватися. Для зберігання знадобиться закритий склад без опалення. Зберігати її необхідно в непошкодженій тарі виробника. Гарантійний термін придатності – 6 місяців.

Поліфосфат натрію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій гексаметафосфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на поліфосфат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва sodium hexametaphosphate, sodium cyclo-hexaphosphate
Хімічна формула (NaPO3)6
Назви-синоніми натрій гексаметафосфат, поліфосфат натрію
Країна Чехія
Виробник Fosfa a.s.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію) за вигідною ціною, також замовити Натрій гексаметафосфат (поліфосфат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.