Пірофосфат натрію (натрій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений

208.20 грн (ціна за 1 кг)

Пірофосфат натрію – неорганічна речовина, сіль лужного металу натрію і пірофосфорної кислоти, безбарвна прозора хімічна сполука з кристалічною структурою у вигляді білого порошку. Смак відсутній, запах специфічний. Розчинна у спиртах та аміаку. Не горить.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій фосфорнокислий. У нас можна купити пірофосфат натрію оптом за доступною ціною. Натрій фосфорнокислий чотирьохзаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна пірофосфату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пірофосфату натрію по всій території України. Ціна пірофосфату натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці пірофосфату натрію чотирьохзаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики пірофосфату натрію чотирьохзаміщеного

Натрію пірофосфат або тетранатрійпірофосфат - це безбарвна прозора кристалічна хімічна сполука з формулою Na4P2O7. Ця неорганічна сіль складається з іонів P2O74- і натрієвих іонів. Токсичність її приблизно вдвічі більша, ніж кухонної солі при потраплянні всередину. Існує також в гідратованій формі, Na4P2O7·10(H2O). Молярна маса натрію пірофосфату 265,90 г/моль, густина 2,534 г/см3, температура плавлення 988 °С (безводний). Розчиняється в аміаку і спирті. Займистий.

пірофосфат натрію гуртНатрій фосфорнокислий піро використовується як буферний агент, емульгатор, диспергатор і загущувач, його часто застосовують в якості харчової добавки E450iii. Дану речовину використовують у м’ясній промисловості для збільшення виходу продукту, оскільки пірофосфати збільшують об’єм м’язових волокон. Натрій пірофосфат може застосовуватися у виробництві різноманітних м’ясних консервів, а також у плавлених сирках як сіль-плавитель. До харчових продуктів, що містять дану сіль, належать курячі нагетси, зефір, пудинг, крабове м'ясо, консерви тунця і соєві продукти.  Зустрічається в деяких молочних продуктах. Ця речовина входить і до складу котячих кормів, посилюючи їх смакові характеристики

Тетранатрійпірофосфат є компонентом зубної пасти, він ефективно запобігає утворенню зубного каменю.

Даний реактив іноді використовується в побутових мийних засобах та деяких інсектицидах. Він може застосовуватись як добавка до фарб, при приготуванні рідин для буріння і як інгібітор корозії.

Натрій фосфорнокислий піро отримують шляхом взаємодії фосфорної кислоти з карбонатом натрію з утворенням динатрійфосфату, який потім нагрівають до 450 °С з утворенням тетранатрійпірофосфату.

Натрій фосфорнокислий 4-заміщений піро (натрій пірофосфат 4-заміщений, тетранатрій пірофосфат, пірофосфат тетранатрію) – один з восьми основних типів пірофосфатів, що застосовуються в харчовій промисловості.

Отримання цієї речовини відбувається при взаємодії ортофосфорної кислоти і карбонату натрію, в результаті якої утворюється динатрійфосфат, що при подальшому нагріванні перетворюється в тетранатрійпірофосфат.

пірофосфат натрію добавка E450iii купитиЦе добавка до їжі E450iii, яка служить буферним агентом, стабілізатором, емульгатором, диспергатором та загущувачем. До її важливих властивостей належать такі:

  • - поліпшення консистенції їжі;
  • - стабілізація кольору;
  • - уповільнення окислення харчового продукту;
  • - збільшення вологоз’єднувальної і емульгувальної дій.

Крім харчової, пірофосфат тетранатрію набув широкого застосування і в інших галузях промисловості. Зокрема, його вводять до складу зубних паст для запобігання появі зубного каменю, в мийну побутову хімію (мило, пральні порошки) для пом'якшення води і знежирювального ефекту, в деякі інсектициди. Часто без нього не обходиться виготовлення фарб, паперу та рідин для буріння. Може використовуватися в якості антикорозійного, відбілювального засобу. У сфері охорони здоров`я застосування знаходять його бактерицидні властивості.

До інших галузей, де натрій фосфорнокислий 4-заміщений піро відіграє важливу роль, належать гальваніка, електротехнічна промисловість, металообробка, хімічне виробництво і автохімія.

Важливо: як і будь-яка інша хімічна речовина, пірофосфат натрію вимагає дотримання оптимальних дозувань. При попаданні дозволеної кількості речовини всередину організму (враховується сумісність і з іншими фосфоровмісними продуктами) негативний вплив спостерігатися не буде. Якщо ж перевищити допустимі цифри, існує ризик погіршення засвоєння кальцію, і, як результат, відкладення кальцію і фосфору в нирках, розвитку остеопорозу. Також можливі розлади шлунка.

Хочете купити натрій пірофосфат чотирьохзаміщений оптом за вигідними цінами? Шукаєте досвідченого постачальника, який пропонує вигідні умови співпраці? Звертайтеся до ПП Система Оптимум! Компанія здійснює різнооб’ємні поставки пірофосфату тетранатрію по всій країні, гарантує високу якість кожного виконуваного замовлення, пропонує одні з найбільш доступних на сьогодні ціни.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пірофосфат натрію (натрій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений за вигідною ціною, також замовити Пірофосфат натрію (натрій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.