Нітрит натрію (натрій азотистокислий)

69.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій азотистокислий (нітрит натрію) – гігроскопічна сіль азотистої кислоти, яка утворює безбарвні (білі або з жовтим відтінком) кристали. Добре розчиняється у воді, в результаті чого виходить лужний водний розчин. При взаємодії з повітрям відбувається реакція доокислення і перетворення в нітрат натрію. Отримання цієї речовини здійснюється переважно з оксидів азоту. Особливу цінність представляють його потужні відновлювальні функції. Формула – NaNO2.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітрит натрію. У нас можна купити нітрит натрію оптом за доступною ціною. Натрій азотистокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію азотистокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію азотистокислого по всій території України. Ціна натрію азотистокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію азотистокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

нітрит натрію купитиНатрій азотистокислий (нітрит натрію), формула NaNO2 - це білий або дещо жовтуватий кристалічний порошок. Добре розчиняється у воді і є гігроскопічним. На повітрі повільно доокислюєтся до нітрату натрію NaNO3.

Отримання натрію азотистокислого (нітриту натрію)

Нітрит натрію (натрій азотистокислий) NaNO2 є сіллю азотистої кислоти і зазвичай утворюється із оксидів азоту за реакціїєю, описаною рівнянням: NO + NO2 + 2NaOH = 2NaNO2 + Н2О

Застосування натрію азотистокислого (нітриту натрію)

Сказати, що ця сполука широко застосовується в різних галузях – це не сказати нічого. Спектр її використання настільки всеосяжний, що перераховувати всі сфери можна нереально довго. Ось тільки деякі з них:

 • харчопром (виступає харчовою добавкою, яка використовується для поліпшення кольору, та в якості консерванту м'ясних і рибних виробів, застосовується для антиокислення і антибактеріальної обробки);
 • хімічна промисловість (бере участь у хімічному синтезі, допомагаючи в створенні діазо-амінних сполук, використовується в якості додатку для барвників і нітросполук);
 • будівництво (є спеціальним компонентом бетонної суміші для забезпечення морозостійкості й антикорозійності);
 • текстильне виробництво (за її допомогою фарбують різні тканини);
 • медицина і ветеринарія (виконує роль проносних, судинорозширювальних ліків і протиотрути, зокрема, при отруєнні ціанідами; нею лікують хвороби бронхів, спазми кишківника, захворювання серцево-судинної системи тощо);
 • металургія (використовується для обробки металу в процесі фосфатування, а також для видалення прошарку олова);
 • фотогалузь (у фотолабораторіях натрій азотистокислий діє як реагент і антиокисник).
 • Крім того, нітрит натрію застосовують у целюлозно-паперовій промисловості, при виготовленні каучуку, вибухових речовин і навіть памперсів. Також натрій нітрит використовується:
 • у хімічному синтезі;
 • у харчовій промисловості - як покращувач забарвлення і консервант у виробах з м'яса та риби. Харчова добавка E250;
 • у будівництві - в якості протиморозних добавок до бетонів, у виробництві будівельних виробів і конструкцій, у якості інгібітора корозії;
 • у створенні фотографії - як реагент і антиокислювач;
 • у медицині, біології тощо.

е250 нітрит натрію формулаВарто зазначити, що нітрит натрію використовується для приготування ковбас ще з 1906 р. Ця харчова добавка відома також як натрій азотистокислий NaNO2 і позначається Е250. Цей реактив є антиокислювачем, тобто консервантом; речовиною, що утримує вологу; а також має бактерицидну дію (зокрема, перешкоджає росту збудника ботулізму Clostridium botulinum).

Крім цього, ця субстанція запобігає руйнуванню червоних кров'яних тілець при термообробці харчових продуктів, за рахунок чого готовий виріб має характерний рожевий колір. Додавання нітриту натрію значно знижує ризик розвитку мікробів і підвищує термін придатності продукту. Оскільки натрій азотистокислий, як ми бачимо, є дуже затребуваним продуктом, кожен, хто має з ним справу, повинен знати про техніку безпеки. Насправді, ця речовина не створює особливих ризиків для людей, якщо правильно з нею поводитися. Сама по собі пожежо- та вибухобезпечна, не горить. При підвищенні температури, разом з тим, може утворювати токсичні гази, а ємності з нею можуть вибухати. Нітрит натрію подразнює шкіру і слизові оболонки. При потраплянні в організм у великій кількості (кілька грамів) може викликати отруєння різного ступеня, аж до блювоти, непритомності та летального результату. Щоб уникнути всього цього, працювати з цією речовиною необхідно в спецодязі (костюм, взуття, респіратор, захисні окуляри, рукавички), дотримуватися правил пожежної безпеки, не можна вживати її з їжею в збільшених дозах.

Нітрит натрію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом нітрит натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій азотистокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва sodium nitrite
Хімічна формула NaNO2
Назви-синоніми азотистокислий натрій

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрит натрію (натрій азотистокислий) за вигідною ціною, також замовити Нітрит натрію (натрій азотистокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.